Foreign visitors

Επετειακό Τουρνουά Ανατολικής Ελλάδας και Νήσων

Προκήρυξη

Έναρξη συμμετοχών: 3/5/2022, 11:00

Λήξη συμμετοχών ομάδων: 30/6/2022, 19:00

Λήξη συμμετοχών ζευγών: 1/7/2022, 21:00

Σημ. Τα ζεύγη 1-4 αφορούν μόνο μαθητές.

τηλ. 6932 488068 Μπάμπου Κ.

Ομάδες:

Κατηγορία 1 - 16

Σ.Λ.Α.Μ. ( 5 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 09159
01750
02737
03057
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΣΙΜΑΤΗΣ Α
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Β
ΛΕΡΙΑΣ Ε
10
13
13
12
2 ΔΕΣΤΕΦΑΝΟΣ 00310
04711
06288
04707
ΔΕΣΤΕΦΑΝΟΣ Κ
ΤΑΠΑΝΛΗΣ Β
ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Μ
ΣΚΟΡΔΟΜΠΕΚΗΣ Α
13
11
12
13
3 ΛΑΛΕΛΛΗΣ 00765
04699
05773
04695
ΛΑΛΕΛΛΗΣ Φ
ΚΑΡΑΝΤΑΝΕΛΛΗΣ Γ
ΜΠΑΜΠΟΥ Κ
ΓΡΗΜΑΝΗΣ Β
11
12
12
11
4 ΦΛΩΡΑ 05300
05753
08677
08679
ΦΛΩΡΑ Α
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Ν
ΚΙΝΔΕΡΛΗ Π
ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ Π
11
11
11
11
5 ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ 05760
10326
10325
07278
05770
ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ Γ
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Γ
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ Ε
ΨΑΝΗ Χ
ΜΑΛΑΚΟΥ Μ
12
10
10
10
10

Κατηγορία 1 - 9

Σ.Λ.Α.Μ. ( 3 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΣΙΤΑΡΑΣ 08668
08666
09422
05285
ΣΙΤΑΡΑΣ Γ
ΜΑΝΙΑΤΗ Μ
ΚΟΥΝΕΛΗΣ Β
ΒΟΥΡΝΑΖΟΥ Μ
8
9
8
8
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ 08676
11087
11088
11956
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.
ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΤΟΥ Γ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ
ΚΟΥΤΣΟΒΙΛΗΣ Κ
6
7
7
7
3 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ 11586
15417
11111
15111
ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ Κ
ΝΤΙΣΛΗ Κ
ΜΑΡΚΑΚΗ Δ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ Θ
6
1
6
2
Αρχηγός
 
 

Ζεύγη:

Κατηγορία 1 - 16

Σ.Λ.Α.Μ. ( 9 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 09159 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ 10 01750 ΣΙΜΑΤΗΣ Α 13
2 05760 ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ Γ 12 05770 ΜΑΛΑΚΟΥ Μ 10
3 04707 ΣΚΟΡΔΟΜΠΕΚΗΣ Α 13 06288 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Μ 12
4 04711 ΤΑΠΑΝΛΗΣ Β 11 00310 ΔΕΣΤΕΦΑΝΟΣ Κ 13
5 00765 ΛΑΛΕΛΛΗΣ Φ 11 04695 ΓΡΗΜΑΝΗΣ Β 11
6 08678 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ 11 06059 ΣΑΜΑΡΑΣ Γ 10
7 08679 ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ Π 11 08677 ΚΙΝΔΕΡΛΗ Π 11
8 05300 ΦΛΩΡΑ Α 11 05753 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Ν 11
9 00414 ΖΩΤΟΣ Λ 16 01039 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Λ 15

Κατηγορία 1 - 9

Σ.Λ.Α.Μ. ( 4 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 11088 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ 7 11956 ΚΟΥΤΣΟΒΙΛΗΣ Κ 7
2 08676 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. 6 11087 ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΤΟΥ Γ 7
3 09422 ΚΟΥΝΕΛΗΣ Β 8 05285 ΒΟΥΡΝΑΖΟΥ Μ 8
4 11576 MICHAELIDOU M 9 11254 ΤΣΙΡΟΖΙΔΟΥ Κ 8

Κατηγορία 1 - 6

Σ.Λ.Α.Μ. ( 5 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 14332 ΠΑΤΜΙΟΥ Ε. 6 14517 BLACKLER A 5
2 12779 ΜΑΤΑΡΕΛΛΗΣ Π 4 12778 ΔΙΑΚΟΣ Γ 5
3 11111 ΜΑΡΚΑΚΗ Δ 6 11586 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ Κ 6
4 09833 ΜΗΤΡΙΤΣΑ Ε 4 09831 ΓΕΡΟΥ Ο 4
5 15046 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ Σ 4 09455 ΞΕΝΙΚΑΚΗ Ε 6

Κατηγορία 1 - 4

Σ.Λ.Α.Μ. ( 2 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 14642 ΚΑΒΑΚΛΗ Ε 1 15270 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΥ 1
2 15111 ΜΑΡΚΑΚΗΣ Θ 2 15417 ΝΤΙΣΛΗ Κ 1
 
 

Επιλογές