![](/curator/media/zalfa-imani-1xp5vxvykl0-unsplash-1695839638.jpg?fit=max&h=320&s=8ccfc5c14a096f4edc94649c659252eb)
![Α.Σ.Α.Ε.](/img/clubs/11.webp)
Αθλητικός Σύλλογος Αιγυπτιωτών Ελλήνων
πριν 9 μήνες
Έκθεση φωτογραφίας
Στα πλαίσια σειράς αθλητικών και πολιτιστικών εκδηλώσεων που οργανώνει ο Αθλητικός Σύλλογος Αιπτιωτών Ελλήνων, θα θέλαμε να σας προσκαλέσουμε στην έναρξη της Έκθεσης Φωτογραφίας, που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο, 30/9/2023, ώρα 11.00, στο χώρο μας (οδός 3ης Σεπτεμβρίου 56, στον 1ο όροφο), σε συνεργασία με το Σύλλογο Αιγυπτιωτών Πορτ Σάιδ - Πορτ Φουάτ.
Η παρουσία σας θα είναι για εμάς μεγάλη χαρά και ιδιαίτερη τιμή.