Foreign visitors

Swiss Ζευγών

Προκήρυξη Αττικής

Προκήρυξη Β. Ελλάδος

Ειδικός 1-16

Ειδικός 1-11

Ειδικός 1-9

Ειδικός 1-6

Λήξη: 13/05, 12:00

Σημείωση: Οι συμμετοχές 1-16 και 1-9 εμφανίζουν δύο διοργανωτές: Αττικής και Θεσσαλονίκης. Προσοχή στην επιλογή της δήλωσης συμμετοχής.

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Τ. ( 26 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 00662 ΚΟΡΩΣΗΣ Θ 14 07608 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Μ 12
2 00661 ΚΟΡΩΣΗ Θ 13 07840 ΠΑΧΝΗ Ν 13
3 01003 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 14
4 08705 ΛΙΑΝΟΣ Δ 13 07727 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ 12
5 01038 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ 13 06538 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Μ 14
6 00679 ΚΟΥΜΕΝΟΣ Ι 14 09325 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν 10
7 00186 ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ Ν 16 01056 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 16
8 00830 ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ 16 01236 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ 16
9 00228 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 13 01396 ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α 14
10 06645 ΣΑΛΕΜ Ν 13 02985 ΠΛΑΚΙΔΑ Η 14
11 12609 ΑΣΗΜΙΝΑΚΗΣ Μ 10 02709 ΠΕΤΡΑΚΗΣ Γ 12
12 12229 ΣΚΟΡΔΑΣ Π 11 11825 ΚΑΠΙΡΗΣ Δ 12
13 02206 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ι 13 08470 ΠΟΔΟΤΑ Κ 12
14 00049 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Α 12 02411 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ Π 10
15 01207 ΡΑΚΑΣ Α 13 01354 ΣΥΓΓΟΥΝΑ Α 12
16 10900 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΛ 11 10228 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥ 12
17 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 15 01584 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π 14
18 10049 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ Κ 13 11501 ΣΙΔΕΡΗΣ Δ 13
19 08134 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Γ 12 08849 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. 14
20 00182 ΒΟΛΙΩΤΗΣ Σ 12 11854 ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΥ Ε 8
21 08766 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ 11 02398 ΣΙΔΕΡΗΣ Γ 12
22 10286 ΚΟΝΔΥΛΗΣ Π 12 10309 ΣΙΓΑΛΑ Μ 11
23 04022 ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ 13 09062 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ 14
24 09813 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε 12 13012 ΡΕΙΖΙΔΟΥ Ε 10
25 11195 ΑΛΓΚΙΝ Ν 11 10966 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗ Η 10
26 00334 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Ν 15 01325 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ 15

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Θ. ( 6 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 00967 ΜΠΙΜΠΛΗ Ε 13 10519 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ 11
2 09527 ΧΑΤΖΗΦΛΙΣΚΑ Ν 10 11114 ΣΟΥΡΓΚΟΥΝΗΣ Φ 10
3 14174 ΤΕΝΕΚΕΤΖΙΔΗΣ Α 10 11278 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Ν 11
4 09080 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ 10 08629 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Σ 10
5 01052 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ 11 00736 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Μ 11
6 10684 ΖΗΜΙΑΡΗΣ Α 10 11300 ΒΛΑΧΟΥ Μ. 10

Κατηγορία 1 - 11

Ο.Α.Μ.Κη. ( 26 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 01429 ΤΣΙΚΑΣ Ε 11 10747 ΝΤΟΚΑΤΖΗΣ Δ 10
2 01350 ΣΤΡΑΦΤΗΣ Γ 11 01853 ΚΙΣΕΜΛΗΣ Δ 9
3 12029 ΣΟΥΣΗΣ Δ 10 01730 ΚΙΤΡΙΛΑΚΗΣ Ι 10
4 08126 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι 10 08125 ΕΓΓΛΕΖΟΣ Κ 9
5 11627 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ 9 11499 ΜΠΑΦΑΣ Χ 10
6 13795 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Π 10 02955 ΖΕΡΒΑ Ι 10
7 07218 ΓΕΩΡΓΟΥΤΣΑΚΟΥ Μ 10 07100 ΣΩΤΗΡΧΟΥ Λ 11
8 12028 ΑΜΠΟΥΓΚΡΕΝ Μ 8 03216 ΒΕΛΛΙΟΣ Α 10
9 11869 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤ 10 11865 ΠΛΑΚΟΥΔΑΚΗ Χ 7
10 10244 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ 11 09562 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΧΡ 10
11 11504 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 11 08820 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Δ. 11
12 11618 ΚΟΝΤΑΞΗΣ Ν 11 11133 ΚΑΤΣΙΟΣ Α 11
13 06755 ΒΡΟΧΙΔΟΥ Χ 11 02194 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Κ 10
14 12481 ΜΑΝΟΥΣΗ Λ 11 13022 ΚΩΤΣΗΣ Π 11
15 09485 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Α 10 03443 ΠΟΛΙΤΗΣ Γ 11
16 13662 ΣΑΡΡΗ Α 8 13320 ΒΟΥΜΒΟΥΛΑΚΗ Τ 9
17 12499 ΚΑΤΣΙΚΑΣ Δ 11 13481 ΚΑΤΩΠΟΔΗ Β 10
18 09408 ΣΗΦΑΚΗ Ε 10 12400 ΧΑΤΖΑΚΗΣ Σ 9
19 12693 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α. 10 12685 ΠΑΠΑΛΗΘΕΙΟΥ Ν 10
20 11776 ΜΕΤΑΞΑΣ Ν 10 12300 ΜΑΡΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ Ι 11
21 12374 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 10 13137 ΜΗΤΣΗ Μ 10
22 13188 ΓΟΥΛΑΣ Σ 11 13230 ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ Β 9
23 13328 ΜΠΟΥΖΟΥ Μ 8 13508 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Θ 11
24 14601 ΤΣΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ Α 5 13086 ΧΡΗΣΤΑΚΗ Α 10
25 11684 ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ Σ 10 11685 ΚΟΡΡΕΣ Ε 10
26 05719 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ 11 02228 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β 11

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Μ. ( 12 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 11447 ΒΑΣΙΛΑΚΗ Ε 9 03420 ΚΑΒΑΛΗ Ε 9
2 13926 ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ Ε 7 12472 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Θ 8
3 09163 ΓΡΑΙΚΑΣ Ν 9 08242 ΒΛΑΧΟΥ Μ 9
4 13001 ΠΑΠΠΟΥΣ Δ 9 14146 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Σ 9
5 13235 ΜΠΑΤΣΟΥΚΑΣ Χ 8 13136 ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ Κ 8
6 14028 ΧΝΑΡΗ Ε 9 14381 ΔΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ Θ 9
7 12469 ΚΑΛΑΦΑΤΗ Β 8 02162 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Ε 8
8 13568 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥ 9 11990 ΣΑΚΚΑ Β 7
9 14275 ΑΣΗΜΙΝΑΚΗΣ Μ. 9 12687 ΓΟΥΡΕΛΗ Η 9
10 12919 ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΙ 7 12999 ΖΕΡΒΟΥ Δ 8
11 10330 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. 6 01937 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ Λ 5
12 14591 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Γ 8 12605 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ Μ 9

Κατηγορία 1 - 9

Ο.Α.Μ.Θ. ( 7 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 11672 ΣΤΡΑΤΟΣ Κ 9 14094 ΚΕΣΙΔΟΥ Α 7
2 14729 ΤΣΙΦΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Κ 2 12177 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑ 6
3 11100 ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ Θ 9 10125 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι 8
4 12936 ΠΑΠΟΥΛΙΑ Α 6 11111 ΜΑΡΚΑΚΗ Δ 6
5 13779 ΒΑΛΟΥΜΕΝΙΔΗΣ Γ 5 13781 ΑΓΓΕΛΟΥ Α. 6
6 12831 ΣΠΕΝΤΖΑΡΗ Α 8 12832 ΦΡΑΓΓΗΣ Ι 8
7 14101 ΚΡΑΤΗ Ν 7 12598 ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ Π 9

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Μ. ( 14 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 14332 ΠΑΤΜΙΟΥ Ε. 6 14517 BLACKLER A 5
2 14575 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Ι 4 14607 ΤΣΑΤΣΟΥ Χ 4
3 15046 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ Σ 4 14398 ΜΠΕΝΑΚΗ Α 5
4 13924 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Ν 5 14521 ΓΛΥΚΑΣ Ν 3
5 13520 ΛΑΛΑΚΑΚΗ Μ 4 09455 ΞΕΝΙΚΑΚΗ Ε 6
6 05176 ΜΟΥΡΙΚΗ Β 1 15144 ΠΟΤΑΓΑ Α 2
7 14164 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε 4 14518 ΚΟΥΤΜΟΣ Σ 1
8 14610 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΑΝ 4 15089 ΝΙΑΡΧΟΥ Ε 4
9 09190 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ Ν 3 14826 ΡΗΝΙΟΥ Δ 4
10 13742 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑ. 6 13455 ΒΙΔΑΚΗ Λ 4
11 14008 ΚΙΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι 5 13496 ΤΡΟΧΑΝΗ Μ 6
12 14445 ΒΑΜΒΑΚΟΣ Ν 5 14449 ΒΑΜΒΑΚΟΥ Π 5
13 15145 ΛΟΥΚΑ Δ 3 15112 ΠΟΛΛΑΤΟΥ Ι 5
14 13709 ΛΕΜΠΕΣΗ Δ 5 13713 ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ Σ 4

 

Επιλογές