Foreign visitors

Θερινό πρόγραμμα σωματείων 2021

Οι σύνδεσμοι με τους χάρτες των θερινών εντευκτηρίων και τις εναρκτήριες ανακοινώσεις, για τα Σωματεία που αλλάζουν χώρο κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού, αναρτώνται στην πρώτη ημέρα της εβδομάδας που έχει δραστηριότητα το σωματείο. Εκεί θα βρείτε επίσης τις όποιες ιδιαιτερότητες των τουρνουά τα οποία σημειώνονται με αστερίσκο. Για τυχούσες αλλαγές και για επιβεβαίωση του προγράμματος θα πρέπει να επικοινωνείτε απ’ ευθείας με τους Ομίλους.

 

Δευτέρα

Αττική-
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜ – OAMKH Καστρίτσειο (Φιλοθέη) Ζεύγη Open & 1-9 stratified 19:30
Ζεύγη 1-6 19:30
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open 19:30
Ζεύγη 1-9
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open 19:30
ΑΣΑΕ Αθήνα
ΑΣΝΒ Ν. Βουτζάς Ζεύγη Open 19:30
ΔΗΜΗΤΡΑ Παλαιά Φώκαια Ζεύγη Open 18:30
Διόνυσος Κηφισιά
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) 20:15
OAA Ζάππειο Ζεύγη 1-9 19:30
ΟΑΜΛΕ Γέρακας Ζεύγη Οpen stratified 20:00
ΑΟΜ – OAMKH Καστρίτσειο (Φιλοθέη) Ζεύγη Open & 1-9 stratified 19:30
Ζεύγη 1-6 19:30
ΟΑΜΝΙΚ Αιγάλεω
ΟΑΜΠΕΙ Πειραιάς Ζεύγη Οpen 20:00
ΟΠΑΦ Μαρούσι
ΟΠΑΧ Χολαργός Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) 19:30
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΜΙ Ιωάννινα Ζεύγη open 20:00
ΑΟΜΜ Βόλος Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΟΜΣ Κιάτο Ζεύγη Open 19:00
ΑΟΜΧ Αλυκές Χαλκίδας
ΚΟΑΜ Κέρκυρα Ζεύγη Open 19:00
ΛΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ζεύγη Open 19:30
ΜΣΑΚ  Αίγινα (Πύργος Ζαΐμη/Σαλιαρέλη) Ζεύγη Open 20:00
ΟΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ζεύγη Open 20:00
OAMK Καλαμάτα (Όμιλος Αντισφαίρισης – Κορδία) Ζεύγη Open (ταυτόχρονο) 20:30
ΟΑΜΡ Ρόδος Ζεύγη Open 21:00

Τρίτη

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΓ ΠΑΡ Αγία Παρασκευή Ζεύγη Open (ταυτόχρονο) 20:00
ΑΟΜ Καστρίτσειο (Φιλοθέη) Ζεύγη Open 19:30
Ζεύγη 1-9 19:30
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open 19:30
Ζεύγη 1-9 19:30
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open 19:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open 20:00
ΑΣΑΕ Αθήνα
ΑΣΝΒ Νέος Βουτζάς Ζεύγη Open 19:30
Διόνυσος Κηφισιά
ΕΣΤΙΑ Νέα Σμύρνη Ζεύγη Open 11:00
Ζεύγη 1-6 11:00
Ίκαρος Ν.Σμύρνη Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) 20:15
OAMH Ηλιούπολη Ζεύγη open 20:00
ΟΑΜΝικ Νίκαια
ΟΑΜΛΕ Γέρακας Ζεύγη Οpen stratified 20:00
ΟΑΜΚη Καστρίτσειο (Φιλοθέη) Ζεύγη Open 19:30
Ζεύγη 1-9 19:30
ΟΠΑΦ Μαρούσι
ΟΠΑΧ Χολαργός Ζεύγη 1-9 19:30
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΛΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ομάδες Open 19:30
ΟΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ζεύγη Open 20:00
OAMΛ Αλκαζάρ
“Μίνι Γκολφ”
Ζεύγη Open 20:00
ΟΑΜΡ Ρόδος Ζεύγη 1-9 21:00

Τετάρτη

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜ Καστρίτσειο (Φιλοθέη) Ζεύγη Open & 1-9 stratified 19:30
Ζεύγη 1-6 19:30
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open 19:30
Ζεύγη 1-6 19:30
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open 11:00
Ζεύγη Open 19:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open 20:00
ΑΣΑΕ Αθήνα
Διόνυσος Κηφισιά
ΕΣΤΙΑ Ν. Σμύρνη Ζεύγη 1-6 11:00
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΟΑΑ Ζάππειο
ΟΑΜΛΕ Γέρακας Ζεύγη Οpen stratified 20:00
ΟΑΜΚη Καστρίτσειο (Φιλοθέη) Ζεύγη Open & 1-9 stratified 19:30
Ζεύγη 1-6 19:30
ΟΠΑΦ Μαρούσι
ΟΠΑΧ Χολαργός Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) 19:30
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΜΙ Ιωάννινα Ζεύγη open 19:30
ΑΟΜΜ Βόλος Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΟΜΧ Αλυκές Χαλκίδας
ΙΟΘ Θεσσαλονίκη Ζεύγη Open 20:15
ΚΟΑΜ Κέρκυρα Ζεύγη Open 19:00
ΟΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ζεύγη 1-6 20:00
ΟΑΜΚ Καλαμάτα Ζεύγη Open (ταυτόχρονο) 20:30
ΟΛΥΜΠΟΣ Κατερίνη Ζεύγη Open 20:30
ΟΜΗ Ηράκλειο Ζεύγη Open 19:00
ΣΑΜΚΕΑΣ Κέα Ζεύγη Open 20:30
ΣΛΕΜΒ Βέροια Ζεύγη Open 19:00

Πέμπτη

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΓΠΑΡ Αγία Παρασκευή Ζεύγη Open (ταυτόχρονο) 20:00
ΑΟΜ Καστρίτσειο (Φιλοθέη) Ζεύγη Open 19:30
Ζεύγη 1-9 19:30
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open 19:30
Ζεύγη 1-9 19:30
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ομάδες 1-9 19:30
ΑΣΝΒ Νέος Βουτζάς Ζεύγη Open 19:30
ΔΗΜΗΤΡΑ Παλαιά Φώκαια Ζεύγη Open 18:30
Διόνυσος Κηφισιά
ΕΔΡΑ Βριλήσσια Ζεύγη Open 20:00
ΕΣΤΙΑ Νέα Σμύρνη Ζεύγη Οpen 11:00
Ζεύγη 1-6 11:00
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΙΟΠΟΡ Πόρτο Ράφτη
ΟΑΑ Ζάππειο Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) 19:30
Ζεύγη 1-6 19:30
ΟΑΜΗ Ηλιούπολη Ζεύγη open 20:00
ΟΑΜΛΕ Γέρακας Ζεύγη Οpen stratified 20:00
ΟΑΜΚη Καστρίτσειο (Φιλοθέη) Ζεύγη Open 19:30
Ζεύγη 1-9 19:30
ΟΑΜΝικ Νίκαια
ΟΑΜΠΕΙ Πειραιάς Ζεύγη Οpen 20:00
ΟΠΑΦ Μαρούσι
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜΣ Κιάτο Ζεύγη Open 19:00
ΑΟΤΠ Παραλία Ρίου
ΛΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ζεύγη Open 19:30
ΜΣΑΚ  Αίγινα
(Πύργος Ζαΐμη/Σαλιαρέλη)
Ζεύγη Open 20:00
ΟΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ομάδες Open 20:00
ΟΑΜΡ Ρόδος Ζεύγη Open 21:00

Παρασκευή

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜΒ Γλυφάδα
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open 11:00
ΕΣΤΙΑ Ν.Σμύρνη Ζεύγη Open 19:00
ΟΑΜΛΕ Γέρακας Ζεύγη Οpen stratified 20:00
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΜΙ Ιωάννινα Ζεύγη Open 20:00
ΟΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ομάδες Open 20:00
ΣΛΕΜΒ Βέροια Ζεύγη Open Swiss 20:30

Σάββατο

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜΒ Γλυφάδα
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open 11:00
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης

Κυριακή

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΓΠΑΡ Αγία Παρασκευή Ζεύγη Open 20:00
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open 19:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open 19:30
ΕΔΡΑ Βριλήσσια Ζεύγη Open 20:00
ΟΑΜΛΕ Γέρακας Ζεύγη Οpen stratified 20:00
ΣΑΜΠΑ Πετρούπολη  Ζεύγη Οpen 20:00
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΙΟΘ Θεσσαλονίκη Ζεύγη Open 20:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Κατερίνη Ζεύγη Open 18:30
ΟΜΗ Ηράκλειο Ζεύγη Open 19:00
ΣΑΜΚΕΑΣ Κέα Ζεύγη Open 20:30
ΣΛΕΜΒ Βέροια Ζεύγη Open 19:00