Foreign visitors

Χειμερινό Πρόγραμμα Σωματείων 2021-22

Το χειμερινό πρόγραμμα αφορά τους μήνες Οκτώβριο έως Μάιο. Η ανακοίνωση των Σωματείων, με ειδικές ενημερώσεις, εμφανίζεται ως σύνδεσμος στο όνομά τους την πρώτη ημέρα της εβδομάδας που έχουν αγώνες. Για τα Σωματεία που δεν έχουν στείλει ενημέρωση αναγράφεται το περσινό πρόγραμμα. Όπου αναγράφεται η ένδειξη covid free, στον αγώνα συμμετέχουν αποκλειστικά εμβολιασμένοι ή νοσήσαντες αθλητές για τα χρονικά διαστήματα που ορίζει η πολιτεία. Η ΕΟΜ δε φέρει καμία ευθύνη για έκτακτες αλλαγές του προγράμματος από τα Σωματεία.

Δευτέρα

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
AAA Αιγάλεω Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΑΓΠΑΡ Αγία Παρασκευή Ομάδες Open & 1-9  stratified 19:30
ΑΟΜ Αθήνα Ζεύγη Handicap (Ταυτόχρονο) covid free 19:30
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 19:30
Ζεύγη 1-9 covid free 19:30
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 19:00
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ομάδες 20:00
ΑΣΑΕ Πλατεία Βικτωρίας Ομάδες 1-6 19:15
Ομάδες Open 19:30
ΑΣΝΒ Νέος Βουτζάς Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Δήμητρα Παλαιά Φώκαια Ζεύγη open 18:30
Εστία Ν. Σμύρνη Ομάδες 1-9 18:30
ΙΚΑΡΟΣ Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΙΩΝ Μεταμόρφωση Ομάδες 1-6 19:30
ΟΑΑ Αθήνα – Ζάππειο Ζεύγη 1-9 19:30
ΟΑΜΗ Ηλιούπολη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 20:00
ΟΑΜΚΗ Μαρούσι Ομάδες 1-6 & 1-9 covid free 20:00
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 20:00
ΟΑΜΛΕ Γέρακας Ζεύγη Open covid free 20:00
ΟΑΜΠει Πειραιάς Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 20:00
ΟΑΜΝΙΚ (φιλοξενία σε ΑΑΑ) Ζεύγη Open 20:00
ΟΠΑΦ Κηφισιά Αναστολή αγωνιστικής δραστηριότητας μέχρι νεώτερης ανακοίνωσης
ΟΠΑΧ Χολαργός Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΜΙ Ιωάννινα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΑΟΜΜ Βόλος Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΟΜΣ Κιάτο Ζεύγη Open 19:00
ΑΟΜΧ Χαλκίδα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑρκΟΑΜ Τρίπολη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
Γαλαξίας Δράμα Ομάδες Open 20:00
Έσπερος Λαμία Ζεύγη Open 20:00
Καβάλα Καβάλα Ζεύγη Open 19:30
ΚΕΔΑ Αγρίνιο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΚΟΑΜ Κέρκυρα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:00
ΛΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΜΣΑΚ Αίγινα Ζεύγη Open 19:00
ΟΑΜΑ Ναύπλιο Ζεύγη Open 19:30
ΟΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΟΑΜΡ Ρόδος Ζεύγη Open 21:00
ΟΑΜΧν Χανιά Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΟΜΗ Ηράκλειο Ζεύγη Open 20:00
ΠΟΑΜ Πάτρα Ομάδες Open 19:30
ΠΟΑΜ Ομάδες 1-9 19:30
ΡΟΜ Ρέθυμνο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΣΛΑΜ Μυτιλήνη Ζεύγη Open 20:30
ΣΛΑΜ Ζεύγη 1-6 20:30
ΧΟΜ Χίος Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:00

Τρίτη

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΓ. ΠΑΡ Αγία Παρασκευή Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
ΑΟΜ Αθήνα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 20:00
Ζεύγη 1-6 20:00
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 19:30
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 19:00
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΣΑΕ Πλατεία Βικτωρίας Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 19:00
ΑΣΝΒ Νέος Βουτζάς Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) 19:30
Διόνυσος Κηφισιά Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) covid free    (Αλλαγή ώρας από 04/01/2022) 20:00
Εστία Νέα Σμύρνη Ζεύγη open 11:00
Θρίαμβος Δάφνη Ομάδες 1-9 19:15
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΙΩΝ Μεταμόρφωση Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
ΟΑΜΗ Ηλιούπολη Ομάδες 1-9 covid free 19:30
ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) covid free 20:00
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 20:00
ΟΑΜΛΕ Γέρακας Ζεύγη Open covid free 20:00
ΟΑΜΠει Πειραιάς Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 20:00
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
Άμιλλα Τρίκαλα Ζεύγη Open 20:00
ΑΟΜΣ Κιάτο Ζεύγη Open 19:30
ΑΟΤΠ Πάτρα Ομάδες Open 19:30
ΟΑΜΛ Λάρισα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΣΛΕΜΒ Βέροια Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00

Τετάρτη

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
AAA Αιγάλεω Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΓΠΑΡ Αγία Παρασκευή Ομάδες Open 10:30
Ζεύγη Open(Ταυτόχρονο) 19:30
ΑΟΜ Αθήνα Ζεύγη Open(Ταυτόχρονο) covid free 20:00
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη 1-6 covid free 19:30
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 19:00
Ζεύγη 1-6 covid free 19:00
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΣΑΕ Πλατεία Βικτωρίας Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Διόνυσος Κηφισιά Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 19:30
ΕΔΡΑ Βριλήσσια Ζεύγη Open (29/12/2021: αναστολή δραστηριοτήτων μέχρι νεωτέρας) 20:00
Εστία Ν. Σμύρνη Ζεύγη 1-6 17:00
Θρακ.Ο.Μ Ν. Κηφισιά Ομάδες Open 19:30
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΊΩΝ Μεταμόρφωση Ομάδες Open 19:30
ΟΑΑ Αθήνα – Ζάππειο Ζεύγη Open 10:30
ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη 1-9 covid free 20:00
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 20:00
ΟΑΜΛΕ Γέρακας Ζεύγη 1-6 20:00
ΟΑΜΝικ Νίκαια Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΟΑΜΠει Πειραιάς Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 20:30
ΟΠΑΧ Χολαργός Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΜΙ Ιωάννινα Ομάδες Open 20:00
ΑΟΜΜ Βόλος Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΟΜΧ Χαλκίδα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
Γαλαξίας Δράμα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΙΟΘ Θεσσαλονίκη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΚΕΔΑ Αγρίνιο Ομάδες Open 18:00
ΚΟΑΜ Κέρκυρα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:00
ΚΟΜΚ Κως Ζεύγη Open 20:00
ΟΑΜΑ Ναύπλιο Ζεύγη Open 19:30
ΟΑΜΚ Καλαμάτα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΟΑΜΣ Σέρρες Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:00
ΟΜΗ Ηράκλειο Ζεύγη Open 20:00
ΠΟΑΜ Πάτρα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
ΡΟΜ Ρέθυμνο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΣΑΜΟΣ Βαθύ Σάμου Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΣΛΑΜ Μυτιλήνη Ζεύγη Open 20:30
ΣΛΑΜ Μυτιλήνη Ζεύγη 1-6 20:30
ΣΛΕΜΒ Βέροια Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:00
Σφιγξ Θήβα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 18:30
Φίλανδρος Λευκάδα Ζεύγη Open 19:30
ΧΟΜ Χίος Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:00

Πέμπτη

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΓΠΑΡ  Αγία Παρασκευή Ζεύγη Swiss 19:30
ΑΟΜ Αθήνα Ζεύγη Handicap (Ταυτόχρονο) covid free 20:00
Ζεύγη 1-6 20:00
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) covid free 19:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη 1-6 19:30
ΑΣΑΕ Πλατεία Βικτωρίας Ομάδες Open 19:15
ΑΣΝΒ Νέος Βουτζάς Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) 19:30
Δήμητρα Παλαιά Φώκαια Ζεύγη open 18:00
ΕΣΤΙΑ Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open 11:00
Θρακ.Ο.Μ Ν. Κηφισιά Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΙΩΝ Μεταμόρφωση Ζεύγη Open 10:30
ΟΑΑ Αθήνα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
ΟΑΜΗ Ηλιούπολη Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) covid free 20:00
ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη 1-9 covid free 20:00
Ζεύγη Open covid free 20:00
ΟΑΜΝικ Νίκαια Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΟΑΜΠει Πειραιάς Ζεύγη 1-9 20:00
ΟΑΜΛΕ Γέρακας Ζεύγη Swiss covid free 20:00
ΟΠΑΧ Χολαργός Ομάδες Open 19:30
ΣΑΜΠΑ Πετρούπολη Ζεύγη Open 20:00
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΟΜΣ Κιάτο Ζεύγη Open 19:00
Άμιλλα Τρίκαλα Ζεύγη Open 20:00
ΑΟΤΠ Πάτρα Ζεύγη Open (ταυτόχρονο) 19:30
Καβάλα Καβάλα Ζεύγη Open 19:30
ΜΣΑΚ Αίγινα Ζεύγη Open 19:00
ΟΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ομάδες Open 20:30
ΟΑΜΡ Ρόδος Ομάδες Open 21:00
ΧΟΜ Χίος Ζεύγη 1-6 19:00

Παρασκευή

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΓ.ΠΑΡ Αγία Παρασκευή Ζεύγη Open 10:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open 19:30
Εστία Νέα Σμύρνη Ζεύγη Open 19:30
ΙΩΝ Μεταμόρφωση Ζεύγη 1-9 19:30
ΟΑΜΛΕ Γέρακας Ζεύγη Open covid free 20:00
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΜΙ Ιωάννινα Ομάδες Open 20:30
ΠΟΑΜ Πάτρα Ζεύγη Open 19:30
ΣΛΑΜ Μυτιλήνη Ζεύγη Open 20:30
ΣΛΑΜ Μυτιλήνη Ζεύγη 1-6 20:30

Σάββατο

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open 11:00
ΙΩΝ Μεταμόρφωση Ομάδες 1-6 12:00
ΟΑΜΝικ Νίκαια Ζεύγη Open 12:00
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΟΜΧ Χαλκίδα Ζεύγη Open 12:00
ΟΑΜΑ Ναύπλιο Ζεύγη Open 19:30

Κυριακή

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΓΠΑΡ Αγία Παρασκευή Ζεύγη Open 19:30
Ζεύγη Open 19:30
ΑΟΜ Αθήνα Ζεύγη 1-6 19:15
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open και 1-9 covid free 19:00
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open 19:30
ΕΔΡΑ Βριλήσσια Ζεύγη Open 12:00
ΟΑΜΛΕ Γέρακας Ζεύγη Open covid free 20:00
ΟΑΜΠει Πειραιάς Ζεύγη Open 19:00
ΟΠΑΧ Χολαργός Ζεύγη open 11:30
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΚΟΜΚ Κως Ζεύγη Open 20:00
ΟΑΜΑ Ναύπλιο Ζεύγη Open 19:00
ΟΜΑ Αίγιο Ζεύγη 20:30
ΣΛΕΜΒ Βέροια Ζεύγη Swiss 19:00
Σφιγξ Θήβα Ζεύγη Open 18:30
Φίλανδρος Λευκάδα Ζεύγη Open 19:30