Foreign visitors

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ομάδων

Προκήρυξη

Τελικοί:

Οι τελικοί του Π.Π. Ομάδων θα διεξαχθούν στα παρακάτω σωματεία:

Ενότητα 1-16: Εγκαταστάσεις του Αθηναϊκού Όμιλου Μπριτζ (Α.Ο.Μ.), Μιχαλακοπούλου 181, 115 27 Αθήνα,τηλ. 210 775 9674, 690 689 0500

Ενότητα 1-11:  Εγκαταστάσεις του Όμιλου Αγωνιστικού Μπριτζ – Λέσχη Επιστημόνων (Ο.Α.Μ.Λ.Ε.) Ιπποκράτους 6-8, 151 23 Μαρούσι, τηλ. 210 685 5191

Ενότητα 1-9: Εγκαταστάσεις του Όμιλου Πνευματικού Αθλητισμού Φιλοθέης (Ο.Π.Α.Φ.), Αγίου Όρους 4, 151 23 Μαρούσι,  τηλ 693 681 1327 & 210 681 0457

Ενότητα 1-6: Εγκαταστάσεις του Αγωνιστικού Όμίλου Μπριτζ Βουλιαγμένης (Α.Ο.Μ.Β.), Βουλιαγμένης 85, 166 74 Γλυφάδα, τηλ. 210 965 1944, 697 324 8625

 

Οι συμμετοχές είναι κλειστές. Οι ομάδες θα δηλώνονται από την Ελληνική Ομοσπονδία Μπριτζ. Οι ομάδες θα ανανεώνονται συνεχώς.

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Μ. ( 17 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΧΛΙΑΠΑΣ 01542
02991
02443
03446
05078
06438
ΧΛΙΑΠΑΣ Ι
ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Ν
ΒΟΛΙΩΤΗΣ Α
ΤΣΕΒΗΣ Ν
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ Ι
14
12
14
14
12
14
2 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ 00163
00660
00791
01645
05934
05963
ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Β
ΚΟΡΩΝΗ Μ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Σ
ΚΟΤΑΡΑΣ Κ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π
15
14
14
13
14
13
3 ΝΕΣΤΟΡΑ 06195
00111
00348
00197
01707
02770
ΝΕΣΤΟΡΑ Θ
ΒΑΓΙΑΝΟΥ Μ
ΔΡΑΖΙΝΑΚΗΣ Δ
ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ Α
ΚΑΛΥΒΑΣ Δ
ΜΟΡΑΛΗΣ Κ
14
15
12
14
13
14
4 ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ 14549
14631
01463
01133
01325
02865
ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ Κ
ΚΑΡΩΝΗΣ Ν
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ
ΠΑΠΠΑΣ Π
ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ
ΜΩΥΣΙΔΗΣ Α
11
10
13
11
15
15
5 ΚΑΝΝΑΒΟΣ 00526
00414
00012
03881
01393
00973
ΚΑΝΝΑΒΟΣ Π
ΖΩΤΟΣ Λ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ Σ
16
16
16
15
15
16
6 ΚΑΠΙΡΗΣ 11825
12229
09749
10777
10337
00339
ΚΑΠΙΡΗΣ Δ
ΣΚΟΡΔΑΣ Π
ΣΟΥΜΠΛΗΣ Μ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ
ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ Γ
ΔΟΞΑΣΤΑΚΗΣ Γ
11
11
11
12
11
14
7 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 04443
08118
02145
01343
07009
02039
ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ
ΒΩΒΟΣ Κ
ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ Μ
ΣΤΕΛΛΑΚΗ Ν
ΛΙΟΣΗΣ Γ
ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ
16
13
13
15
14
15
8 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 01056
01003
01538
01745
02256
02470
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΡΑΜΟΣ Ε
ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ Ι
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ
16
16
15
14
14
14
9 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 00004
07435
00336
01690
00868
00169
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΜΠΟΖΕΜΠΕΡΓΚ Κ
ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ Α
ΒΛΑΧΑΚΗ Μ
16
14
16
15
16
15
10 ΣΑΛΕΜ 06645
02985
06775
10180
05153
07967
ΣΑΛΕΜ Ν
ΠΛΑΚΙΔΑ Η
ΚΑΡΑΤΖΑ Ε.
ΔΟΓΑΝΗ Τ
ΜΠΙΚΑ Ε
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥ
13
14
12
11
12
12
11 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 01039
00521
00914
00768
06228
04133
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Λ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Δ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ Σ
ΔΙΠΛΟΥΔΗ Μ
ΣΟΦΙΟΣ Μ
15
14
16
16
12
14
12 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ 01129
05079
00186
00129
02019
00984
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Γ
ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ Ν
ΒΑΡΕΛΑΣ Δ
ΒΕΛΑΪΤΗ Π
ΜΠΟΥΡΑΣ Π
16
14
16
14
14
14
13 ΛΕΦΑΣ 00787
04896
03030
00037
ΛΕΦΑΣ Μ
ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ Σ
ΤΑΓΑΡΑΣ Ν
ΑΛΤΙΝΗΣ Δ
14
14
13
15
14 ΣΟΦΙΑΝΟΣ 09829
09863
02450
00804
00413
01337
ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ι
ΒΛΑΧΟΣ Α
ΛΟΥΠΡΑΝΗΣ Σ
ΛΟΥΣΗΣ Γ
ΖΩΖΗΣ Σ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ Σ
11
12
12
15
16
15
15 ΚΟΤΙΝΑΣ 02244
02677
00703
02730
ΚΟΤΙΝΑΣ Σ
ΑΛΑΜΑΝΟΣ Ε
ΚΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ
ΣΑΡΑΚΙΝΟΥ Α
14
13
12
11
16 ΔΙΑΛΥΝΑΣ 01623
01624
01927
01341
04873
01199
ΔΙΑΛΥΝΑΣ Α
ΔΙΑΛΥΝΑΣ Μ
ΚΟΥΦΑΚΗΣ Ε
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Ν
ΠΑΠΥΡΑΚΗ Μ
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Ι
14
14
14
12
14
16
17 ΜΗΤΣΗ 03050
04490
09666
01263
11323
00316
ΜΗΤΣΗ Γ
ΧΟΥΡΜΕΝΤΗΣ Κ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ Φ
ΣΑΡΛΗΣ Σ
ΚΑΤΣΙΦΟΣ Α
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ
14
12
11
14
8
13

Κατηγορία 1 - 11

Ο.Α.Μ.Λ.Ε. ( 17 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΝΑΧΜΙΑ 09637
09638
09639
09640
ΝΑΧΜΙΑ ΜΑ
ΜΑΤΑΘΙΑΣ ΑΛ
ΝΑΧΜΙΑΣ Χ
ΒΑΡΩΝΟΥ Μ
10
11
11
8
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 05227
00013
05331
00765
04235
09472
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Τ
ΛΑΛΕΛΛΗΣ Φ
ΚΑΤΣΑΝΗΣ Δ
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Α
11
7
11
11
9
9
3 ΟΚΜΠΕΡΓΚ 04102
08810
10244
10089
07388
ΟΚΜΠΕΡΓΚ Ν
ΜΑΤΣΟΥΚΑ Π
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ
ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ
ΛΑΛΑ Ξ
11
11
11
11
11
4 ΝΙΛΣΕΝ 07618
05480
05506
04230
03898
06635
ΝΙΛΣΕΝ Μ
ΒΛΑΧΟΣ Θ
ΣΠΑΝΟΥ Α.
ΜΑΡΙΝΟΣ Α
ΤΖΕΛΑΤΗ Μ
ΚΑΛΛΑ Α
11
11
11
11
11
11
5 ΒΡΥΩΝΗΣ 13191
13662
13320
13324
11868
12391
ΒΡΥΩΝΗΣ Ν
ΣΑΡΡΗ Α
ΒΟΥΜΒΟΥΛΑΚΗ Τ
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Μ
ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ
9
5
9
8
10
8
6 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 10205
09678
09806
10081
07548
09858
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Γ
ΡΑΣΕΛΗ Ε
ΝΤΑΝΤΗΣ Α
ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ Ο
ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ Α
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ Μ
11
11
11
11
11
11
7 ΜΠΑΦΑΣ 11499
12811
12812
11627
11007
ΜΠΑΦΑΣ Χ
ΚΑΤΣΙΒΑΛΗ Λ
ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ Ν
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ
ΒΑΡΟΥΞΗΣ Δ
9
10
10
9
10
8 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 10519
08254
06630
07727
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ
ΚΛΗ Μ
ΖΗΒΑ Α
ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ
11
11
11
11
9 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 06465
09969
02241
02624
02626
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.
ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι
ΚΟΥΡΗΣ Γ
ΣΚΟΥΡΤΗΣ Χ
ΒΡΑΝΙΚΑ Χ
11
10
11
10
11
10 ΑΣΚΟΛΙΔΗΣ 08284
10344
11382
09459
09464
ΑΣΚΟΛΙΔΗΣ Γ
ΑΣΚΟΛΙΔΗΣ Χ
ΚΑΛΔΗΣ Ε
ΔΕΝΤΣΟΡΑΣ Α
ΝΥΚΤΑΣ Δ
10
7
8
8
10
11 ΚΑΠΠΑΚΑΣ 02257
08737
06967
09265
ΚΑΠΠΑΚΑΣ Γ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ Σ
ΚΑΖΑΣ Π
ΤΣΕΤΣΕΡΗ Κ
10
10
11
11
12 ΑΓΓΕΛΟΥ 09860
11515
09861
11109
ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑ
ΤΣΙΩΝΟΥ Π
ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΔΙ
ΤΣΕΚΕΡΙΔΗΣ Κ
11
11
11
11
13 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 03719
05553
03833
03721
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ν
ΑΓΓΕΛΗΣ Β
ΣΤΑΥΡΑΚΗ Π
ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ Μ
9
7
11
10
14 ΠΑΧΑΚΗΣ 06745
06357
09916
08977
ΠΑΧΑΚΗΣ Ν
ΚΟΚΚΟΛΑΚΗΣ Ε
ΜΠΑΚΙΡΛΗΣ Ε
ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗΣ Κ
10
9
9
10
15 ΤΣΟΒΟΛΑΣ 08007
09134
08004
10772
ΤΣΟΒΟΛΑΣ Σ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΣ Κ
ΜΕΡΙΤΣΗΣ Α
ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
10
10
11
9
16 ΠΑΓΩΝΗΣ 07856
08293
08289
07910
08301
ΠΑΓΩΝΗΣ Κ
ΝΤΟΤΣΙΑ Μ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Κ
ΤΣΙΛΑΛΗΣ Θ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ Ι
10
11
11
11
11
17 ΚΟΥΡΟΓΕΝΗ 05339
07462
12086
12087
11142
ΚΟΥΡΟΓΕΝΗ Α
ΝΙΑΡΧΑΚΟΣ Β
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛ
ΚΩΣΤΗΣ Ν
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Θ
11
7
5
4
5

Κατηγορία 1 - 9

Ο.Π.Α.Φ. ( 16 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 08474
04888
04887
09648
10310
10730
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ Ε
ΚΑΛΙΑΜΠΑ Ε
ΠΑΠΟΥΛΗ Ε
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α
6
8
6
9
9
8
2 ΔΑΡΒΙΡΗΣ 12349
12422
11785
11786
11029
10499
ΔΑΡΒΙΡΗΣ Π
ΛΑΛΑΓΚΟΣ Σ
ΜΙΚΡΟΣ Σ
ΜΙΚΡΟΥ Ε
ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ Κ
ΛΕΓΑΚΗ Γ
7
8
9
7
9
9
3 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 05719
11884
12578
13012
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ
ΑΚΟΥΡΗ Σ
ΝΟΝΗ Α
ΡΕΙΖΙΔΟΥ Ε
9
8
8
9
4 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ 09721
11480
12124
09753
11888
04150
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Γ
ΗΛΙΑΔΟΥ Θ
ΣΤΥΛΙΑΡΗΣ Σ
ΒΡΑΧΑΣ Κ
ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ Π
ΑΝΑΝΙΑΔΗ Μ
9
7
8
8
8
9
5 ΤΟΛΗ 14317
12010
10659
09970
10655
06998
ΤΟΛΗ ΙΕ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Κ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΑΔ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Μ
ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ Σ
4
6
5
5
4
8
6 ΠΑΤΣΙΑΒΟΣ 12173
14357
13934
11673
12174
ΠΑΤΣΙΑΒΟΣ Β
ΠΑΤΣΑΛΗΣ Γ
ΤΑΞΙΔΗΣ Ι
ΣΤΑΪΚΙΔΗΣ Χ
ΚΑΤΣΑΜΑΚΗ Φ
9
6
5
9
9
7 ΒΛΑΧΟΣ 11113
09509
12831
12832
11672
11100
ΒΛΑΧΟΣ Δ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Π
ΣΠΕΝΤΖΑΡΗ Α
ΦΡΑΓΓΗΣ Ι
ΣΤΡΑΤΟΣ Κ
ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ Θ
9
8
7
7
8
8
8 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 12693
12685
12672
12678
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α.
ΠΑΠΑΛΗΘΕΙΟΥ Ν
ΣΚΟΡΔΑ Μ
ΜΠΑΜΑ Σ
8
9
8
9
9 ΜΑΡΚΙΔΗΣ 07283
07288
11164
11165
10644
09163
ΜΑΡΚΙΔΗΣ Θ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΠΑΛΑΝΤΑΣ Σ
ΛΙΖΟΣ Π
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΓΡΑΙΚΑΣ Ν
9
9
9
9
8
9
10 ΜΠΡΑΒΑΚΟΥ 12768
09502
12607
11798
10214
07703
ΜΠΡΑΒΑΚΟΥ Α
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Χ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ Γ
ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ Λ
8
9
7
9
9
9
11 ΜΩΥΣΗΣ 12081
02648
11781
11950
10963
11616
ΜΩΥΣΗΣ Δ
ΨΑΡΡΗ Α
ΧΡΥΣΑΓΗΣ Δ
ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ Β
ΚΟΥΚΙΟΣ Τ
ΚΑΤΡΟΣ Π
9
9
9
9
9
9
12 ΚΟΥΣΗΣ 11231
12355
13013
02955
05799
13523
ΚΟΥΣΗΣ Γ
ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ Χ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΖΕΡΒΑ Ι
ΚΑΣΤΡΗΣΙΟΣ Μ
ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ Μ
9
8
8
8
8
7
13 ΚΩΤΣΗΣ 13022
13137
12374
12479
12499
13481
ΚΩΤΣΗΣ Π
ΜΗΤΣΗ Μ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΞΟΧΑΚΗΣ Σ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ Δ
ΚΑΤΩΠΟΔΗ Β
9
8
9
9
9
9
14 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ 11918
11898
11893
11894
12144
11904
ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Κ
ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ Α
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ Δ
ΜΟΝΑΧΟΣ Α
ΤΣΙΜΠΟΥΡΛΑΣ Ν
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Β
8
9
9
8
8
9
15 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ 10929
09475
12854
12266
12382
10926
ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Ι
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Γ
ΤΥΠΑΛΔΟΣ Π
ΣΚΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΚΑ
ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Α
ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ Γ
9
7
7
6
7
5
16 ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ 10603
07562
09906
09267
10293
02510
ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ Ν
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ
ΜΕΛΕΟΥΝΗ Μ
ΠΛΙΓΚΟΣ Ε
ΠΛΙΓΚΟΣ Ι
ΣΙΜΑΤΗ Μ
7
7
8
8
9
8

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Μ.Β. ( 16 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 13795
13568
11973
13707
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Π
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥ
ΚΟΥΒΕΛΑΣ Π
ΑΔΑΜ Α
6
6
6
5
2 ΣΟΦΙΟΥ 09477
14024
13971
13970
14145
14146
ΣΟΦΙΟΥ Ρ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑΔΗΣ Α
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ Γ
ΚΑΜΠΑΝΕΛΛΗ Α
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α.
ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Σ
6
5
3
4
6
6
3 ΔΡΑΖΙΝΟΣ 13925
14347
14332
10645
13742
ΔΡΑΖΙΝΟΣ Β
ΓΛΑΡΙΤΗΣ Σ
ΠΑΤΜΙΟΥ Ε.
ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ Ι
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑ.
4
5
3
5
4
4 ΤΣΙΝΤΖΟΥ 13426
08510
10807
13771
13567
ΤΣΙΝΤΖΟΥ Χ
ΒΟΣΚΟΓΛΟΥ Μ
ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ Ν
ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ Ν
ΧΗΝΑΡΗΣ Μ
5
6
4
6
4
5 ΧΙΟΝΙΔΟΥ 12880
12879
11941
12902
12800
ΧΙΟΝΙΔΟΥ Μ
ΚΟΥΝΑΔΗΣ Σ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ Α
ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Α
ΣΑΛΙΑ Μ
6
5
6
6
5
6 ΜΙΣΕΓΙΑΝΝΗΣ 13656
13655
13667
13669
13657
13666
ΜΙΣΕΓΙΑΝΝΗΣ Γ
ΚΩΛΕΤΤΗ Β
ΜΟΡΦΗ Γ
ΚΑΛΕΝΤΗ Ν
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΥΚΑΛΟΣ Π
5
5
5
5
5
5
7 ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 12656
12660
13100
12618
ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ι
RAPACCIUOLO A
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ Α
5
6
5
5
8 ΑΛΑΜΠΑΝΟΥ 13596
13587
12634
12653
13104
13595
ΑΛΑΜΠΑΝΟΥ Δ
ΚΟΤΣΙΦΗΣ Ι
ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ Ε
ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ Μ.
ΜΑΝΙΟΥ Ε.
ΣΤΕΡΓΙΟΥ Ι
4
4
5
5
4
5
9 ΚΑΛΟΣΑΚΑ 13362
13631
13620
13617
13622
13363
ΚΑΛΟΣΑΚΑ Ε
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΖ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Μ.
ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗ Α
ΜΑΓΔΑΛΗΣ Α
6
6
5
2
4
6
10 ΠΑΠΑΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 08287
09457
11952
09458
14243
12195
ΠΑΠΑΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Π
ΛΗΜΝΑΙΟΥ Ε
ΑΤΣΑΛΗ Σ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ
ΚΟΣΜΑ Α
ΨΑΡΟΥΔΗ Σ
4
3
4
6
1
3
11 GUTAN 12250
09901
14131
12246
GUTAN A
ΧΑΛΙΚΙΑΣ Γ
ΚΕΦΑΛΑΣ Α
ΚΑΣΣΑΝΗΣ Μ
6
6
4
5
12 ΤΕΝΕΚΕΤΖΙΔΗΣ 14174
05550
13927
11304
ΤΕΝΕΚΕΤΖΙΔΗΣ Α
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΝΟΥΝΗ Ε
ΚΑΛΠΑΧΙΔΟΥ Θ
6
6
6
6
13 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 04897
14411
14413
05746
05729
ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Γ
ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ Ι
ΚΟΝΤΟΥ Χ
ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ Α
ΚΟΥΓΚΑ Ε
6
4
4
4
3
14 ΠΛΕΞΟΥΣΑΚΗΣ 10469
12406
12394
13449
ΠΛΕΞΟΥΣΑΚΗΣ Δ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α
ΔΟΚΙΑΝΑΚΗ Ο
ΤΡΙΤΣΑΡΟΛΗ Μ
5
5
5
1
15 DOW 08944
08943
11545
12379
DOW T
DOW C
ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗΣ Β
6
6
6
5
16 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 09033
13977
09044
11138
09032
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠ
ΣΠΑΘΟΥΛΑ Μ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ Ε
ΠΙΠΙΛΙΓΚΑ ΓΕΡΜΕΝΛΗ Α
6
3
5
4
5

 

Προκριματικοί:

Προκρινόμενοι 1-16

Προκρινόμενοι 1-11

Προκρινόμενοι 1-9

Προκρινόμενοι 1-6

Τόποι Τέλεσης Προκριματικών και Τελικών

Ειδικός Κανονισμός 1-11 ΑΟΜ

Ειδικός Κανονισμός 1-16 ΟΑΜΚΗ

 

Ειδικοί Κανονισμοί

Συμμετοχές:

Λήξη: Πέμπτη, 20 Φεβρουαρίου ώρα 12:00.

Για συμμετοχές μετά τη λήξη, δεκτές μόνο ομάδες που διευκολύνουν τη κίνηση και κατόπιν συνεννόησης με την ΕΟΜ

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Κη. ( 24 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ 09813
09284
08694
09062
08705
04022
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Κ
ΚΑΡΑΚΟΣ Χ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ
ΛΙΑΝΟΣ Δ
ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ
12
12
13
13
12
13
2 ΡΑΚΑΣ 01207
01931
07840
01354
ΡΑΚΑΣ Α
ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ
ΠΑΧΝΗ Ν
ΣΥΓΓΟΥΝΑ Α
12
14
12
12
3 ΜΗΤΣΗ 03050
04490
09666
01263
ΜΗΤΣΗ Γ
ΧΟΥΡΜΕΝΤΗΣ Κ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ Φ
ΣΑΡΛΗΣ Σ
14
12
11
14
4 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ 00163
00660
00791
01645
05934
05963
ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Β
ΚΟΡΩΝΗ Μ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Σ
ΚΟΤΑΡΑΣ Κ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π
15
14
14
13
14
13
5 ΚΟΡΔΟΥΤΗΣ 06181
05279
04424
05841
06148
06128
ΚΟΡΔΟΥΤΗΣ Γ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σ
ΒΑΡΟΤΣΗ Χ
ΣΠΙΝΟΣ Α
ΝΤΟΥΒΗΣ Μ
ΚΑΜΤΣΙΟΥ Τ
12
12
11
11
11
12
6 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ 01129
05079
00186
00129
02019
00984
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Γ
ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ Ν
ΒΑΡΕΛΑΣ Δ
ΒΕΛΑΪΤΗ Π
ΜΠΟΥΡΑΣ Π
16
14
16
14
14
14
7 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 01056
01003
01538
01745
02256
02470
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΡΑΜΟΣ Ε
ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ Ι
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ
16
16
15
14
14
14
8 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ 10049
11501
02374
00594
03039
10878
ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ Κ
ΣΙΔΕΡΗΣ Δ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ Γ
ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ Ε
ΤΖΙΜΑΣ Λ
ΕΞΑΡΧΟΣ Ι
13
12
15
15
12
11
9 ΝΕΣΤΟΡΑ 06195
00111
00348
00197
01707
02770
ΝΕΣΤΟΡΑ Θ
ΒΑΓΙΑΝΟΥ Μ
ΔΡΑΖΙΝΑΚΗΣ Δ
ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ Α
ΚΑΛΥΒΑΣ Δ
ΜΟΡΑΛΗΣ Κ
14
15
12
14
13
14
10 ΤΣΙΠΟΥΡΗ 01431
00731
00552
00553
00643
00628
ΤΣΙΠΟΥΡΗ Α
ΚΥΡΙΤΣΗ Σ
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ Α
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ Ν
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ Λ
ΚΟΖΗΣ Σ
12
11
15
15
12
11
11 ΔΗΜΗΤΡΑ 07563
00712
05784
06526
10061
10231
ΔΗΜΗΤΡΑ Σ
ΚΤΕΝΙΔΗΣ Π
ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ Α
ΤΟΓΙΑΣ Σ
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ Κ
ΓΑΒΡΙΗΛ Γ.
10
11
13
12
11
11
12 ΧΛΙΑΠΑΣ 01542
02443
05078
06438
02991
03446
ΧΛΙΑΠΑΣ Ι
ΒΟΛΙΩΤΗΣ Α
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ Ι
ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Ν
ΤΣΕΒΗΣ Ν
14
14
12
14
12
14
13 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 00004
07435
00336
01690
00868
00169
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΜΠΟΖΕΜΠΕΡΓΚ Κ
ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ Α
ΒΛΑΧΑΚΗ Μ
16
14
16
15
16
15
14 ΣΑΛΕΜ 06645
02985
06775
10180
05153
07967
ΣΑΛΕΜ Ν
ΠΛΑΚΙΔΑ Η
ΚΑΡΑΤΖΑ Ε.
ΔΟΓΑΝΗ Τ
ΜΠΙΚΑ Ε
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥ
13
14
12
11
12
12
15 ASFOUR 08373
07795
07868
08849
07777
07799
ASFOUR H
ΚΑΛΕΚΗ Μ
ΜΑΤΑΘΙΑΣ Α
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Τ
ΚΑΠΠΑΣ Α
11
12
11
13
12
12
16 ΚΑΝΝΑΒΟΣ 00526
00414
00012
03881
01393
00973
ΚΑΝΝΑΒΟΣ Π
ΖΩΤΟΣ Λ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ Σ
16
16
16
15
15
16
17 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ 08186
05887
09096
05891
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Δ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Γ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ Σ
ΨΑΛΙΔΑ Α
11
11
11
11
18 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 04443
08118
02145
01343
07009
02039
ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ
ΒΩΒΟΣ Κ
ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ Μ
ΣΤΕΛΛΑΚΗ Ν
ΛΙΟΣΗΣ Γ
ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ
16
13
13
15
14
15
19 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 01039
00521
00914
00768
06228
04133
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Λ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Δ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ Σ
ΔΙΠΛΟΥΔΗ Μ
ΣΟΦΙΟΣ Μ
15
14
16
16
12
14
20 ΡΑΝΤΟΥ 07104
07209
07036
00478
ΡΑΝΤΟΥ Σ
ΠΑΝΤΕΛΟΣ Ι
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Ι
ΚΑΖΑΝΑΣ Γ
12
13
12
12
21 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ 08134
06476
02206
08470
10747
07159
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Γ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Ρ.
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ι
ΠΟΔΟΤΑ Κ
ΝΤΟΚΑΤΖΗΣ Δ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι
12
11
13
11
10
12
22 ΚΑΠΙΡΗΣ 11825
12229
09749
10777
10337
00339
ΚΑΠΙΡΗΣ Δ
ΣΚΟΡΔΑΣ Π
ΣΟΥΜΠΛΗΣ Μ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ
ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ Γ
ΔΟΞΑΣΤΑΚΗΣ Γ
11
11
11
12
11
14
23 ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ 14549
14631
01463
01133
01325
02865
ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ Κ
ΚΑΡΩΝΗΣ Ν
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ
ΠΑΠΠΑΣ Π
ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ
ΜΩΥΣΙΔΗΣ Α
11
10
13
11
15
15
24 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 06538
01584
01038
01007
01394
03352
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Μ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Π
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Π
ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π
13
14
13
13
13
15

Κατηγορία 1 - 11

Α.Ο.Μ. ( 26 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΟΚΜΠΕΡΓΚ 04102
08810
10244
10089
ΟΚΜΠΕΡΓΚ Ν
ΜΑΤΣΟΥΚΑ Π
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ
ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ
11
11
11
11
2 ΤΣΑΡΝΑΣ 08808
10206
08768
08766
07599
05337
ΤΣΑΡΝΑΣ Α
ΜΙΧΑΗΛ Γ
ΜΑΝΤΑΣ Κ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΝΙΚΙΑ Π
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Α
11
10
10
10
10
10
3 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ 10082
12300
11504
07401
07280
08820
ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ Μ
ΜΑΡΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ Ι
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
ΚΟΥΡΤΗ Κ
ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ Π
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
11
10
11
11
10
11
4 ΠΑΓΩΝΗΣ 07856
07910
08289
08293
08301
ΠΑΓΩΝΗΣ Κ
ΤΣΙΛΑΛΗΣ Θ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Κ
ΝΤΟΤΣΙΑ Μ.
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ Ι
10
11
11
11
11
5 ΒΡΥΩΝΗΣ 13191
13662
13320
13324
11868
12391
ΒΡΥΩΝΗΣ Ν
ΣΑΡΡΗ Α
ΒΟΥΜΒΟΥΛΑΚΗ Τ
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Μ
ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ
9
5
9
8
10
8
6 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 10519
08254
06630
07727
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ
ΚΛΗ Μ
ΖΗΒΑ Α
ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ
11
11
11
11
7 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 10934
07707
07308
07710
00549
10184
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΓΙΑΝΝΑΚΗ Λ
ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ Α
ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΥ Ε
ΚΑΡΑΚΑΣΗ Ε
ΠΑΣΣΑΔΗ Χ
10
10
11
11
11
11
8 ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ 10801
10414
11205
03579
ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ Δ
ΝΙΚΗΤΑΚΗ Ι
ΖΑΤΤΑΣ Β
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Κ
10
10
10
10
9 ΝΙΛΣΕΝ 07618
05480
05506
04230
03898
06635
ΝΙΛΣΕΝ Μ
ΒΛΑΧΟΣ Θ
ΣΠΑΝΟΥ Α.
ΜΑΡΙΝΟΣ Α
ΤΖΕΛΑΤΗ Μ
ΚΑΛΛΑ Α
11
11
11
11
11
11
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 11215
11223
11217
11216
11219
10921
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ
ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α
ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν
ΒΕΡΟΥΧΗΣ Χ
10
10
10
10
10
11
11 ΜΠΑΦΑΣ 11499
12811
11627
12812
11007
ΜΠΑΦΑΣ Χ
ΚΑΤΣΙΒΑΛΗ Λ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ
ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ Ν
ΒΑΡΟΥΞΗΣ Δ
9
10
9
10
10
12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 10900
03598
08232
10855
10228
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΛ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Χ
ΚΟΤΣΩΝΗ Α
ΜΩΡΟΣ Λ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥ
11
10
11
9
11
13 ΔΗΜΑΚΟΥ 08305
01456
11572
10538
08821
08824
ΔΗΜΑΚΟΥ Σ
ΦΙΛΙΠΠΑΣ Ι
ΜΗΤΣΗΣ Κ
ΛΑΤΣΙΝΟΥ Χ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ
ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Π
9
11
10
10
9
8
14 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ 11867
11869
02214
13508
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ Μ
ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤ
ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ Η
ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Θ
9
10
9
9
15 ΝΑΧΜΙΑ 09637
09638
09639
09640
ΝΑΧΜΙΑ ΜΑ
ΜΑΤΑΘΙΑΣ ΑΛ
ΝΑΧΜΙΑΣ Χ
ΒΑΡΩΝΟΥ Μ
10
11
11
8
16 ΑΛΓΚΙΝ 11195
09382
10703
01985
03283
07509
ΑΛΓΚΙΝ Ν
ΡΟΥΚΕΡ Φ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛ
ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗΣ Γ
ΓΚΑΤΣΟΣ Α
ΓΑΛΦΙΑΝΑΚΗΣ Ε
10
10
10
11
11
11
17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 05227
00013
05331
00765
04235
09472
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Τ
ΛΑΛΕΛΛΗΣ Φ
ΚΑΤΣΑΝΗΣ Δ
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Α
11
7
11
11
9
9
18 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ 08213
06322
10932
11034
10354
08811
ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ Φ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ Μ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ Ι
ΛΟΓΑΡΙΔΗ Λ
ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗ Μ
ΚΟΥΡΗ Α
10
11
10
8
10
9
19 ΚΑΛΛΙΑΝΗΣ 08446
04219
07092
11199
07917
ΚΑΛΛΙΑΝΗΣ Γ
ΜΕΛΕΤΗΣ Δ
ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑ Σ
ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ Κ
ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ ΜΠΑΡΜΠΑΤΗ Ε.
11
10
10
10
9
20 ΠΕΤΡΟΥΣΚΑ 11220
10276
03334
09822
ΠΕΤΡΟΥΣΚΑ Μ
ΚΑΡΑΝΙΚΑ Ε
ΓΑΛΑΝΑΚΗ Σ
EL KHOURY N
10
10
10
10
21 ΧΡΟΝΗ 08280
07101
07100
07218
ΧΡΟΝΗ Α
ΣΥΡΚΟΥ Γ
ΣΩΤΗΡΧΟΥ Λ
ΓΕΩΡΓΟΥΤΣΑΚΟΥ Μ
10
10
11
10
22 ΓΕΩΡΓΙΟΥ 09374
10309
10729
10415
01942
06205
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑ
ΣΙΓΑΛΑ Μ
ΚΟΝΤΟΠΙΔΟΥ Μ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ Λ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ Τ
ΚΑΡΥΩΤΗΣ Α
10
11
10
11
11
11
23 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 10205
09678
09806
10081
07548
09858
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Γ
ΡΑΣΕΛΗ Ε
ΝΤΑΝΤΗΣ Α
ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ Ο
ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ Α
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ Μ
11
11
11
11
11
11
24 ΧΡΥΣΙΚΟΣ 11094
02062
09125
09352
09562
ΧΡΥΣΙΚΟΣ Κ
ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ Σ
ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ Φ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Β
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΧΡ
11
11
11
10
10
25 ΡΗΓΟΣ 09750
10727
09752
05851
10634
14369
ΡΗΓΟΣ Γ
ΛΟΥΠΕΛΗΣ Ι
ΒΕΛΚΟΥ Σ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΡΗΓΟΥ Μ
ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ Π
11
11
10
9
9
4
26 ΜΑΝΟΥΣΗ 12481
11618
11378
13021
ΜΑΝΟΥΣΗ Λ
ΚΟΝΤΑΞΗΣ Ν
ΣΜΥΡΛΗ Σ
ΜΑΝΟΥΡΗΣ Χ
11
10
10
8

Α.Σ.Ν.Β. ( 0 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ

Ο.Α.Μ.Πει. ( 0 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ

Κατηγορία 1 - 9

Α.Α.Α. ( 6 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΚΛΑΔΗ 09578
09577
10872
12216
ΚΛΑΔΗ Κ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Β
ΒΕΝΕΤΗ Τ
ΠΟΥΝΤΖΑΣ Γ
7
7
9
9
2 ΚΟΝΙΔΑΚΗ 10873
10874
13001
11508
10439
ΚΟΝΙΔΑΚΗ Μ
ΚΟΝΙΔΑΚΗΣ Ι
ΠΑΠΠΟΥΣ Δ
ΚΑΒΒΑΔΑ Δ
ΚΑΡΑΧΙΣΑΡΙΔΗΣ Β
7
7
8
9
7
3 ΓΟΥΡΛΑΣ 10498
11965
11966
10312
ΓΟΥΡΛΑΣ Ν
ΒΟΥΙΤΟΥ Ξ
ΠΑΝΝΟΥ Γ
ΛΙΝΟΣΠΟΡΗΣ Ε
7
8
8
7
4 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 08474
09648
04888
04887
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΚΑΛΙΑΜΠΑ Ε
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ Ε
6
9
8
6
5 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ 13002
14151
14150
10767
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ Δ
ΜΑΡΑΪΔΩΝΗ Α
ΚΑΡΡΑ Β
ΦΕΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ
4
1
2
3
6 ΛΑΛΑΓΚΟΣ 12422
12349
11785
11786
ΛΑΛΑΓΚΟΣ Σ
ΔΑΡΒΙΡΗΣ Π
ΜΙΚΡΟΣ Σ
ΜΙΚΡΟΥ Ε
8
7
9
7

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 22 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΜΑΡΚΙΔΗΣ 07283
07288
10644
09163
11164
11165
ΜΑΡΚΙΔΗΣ Θ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΓΡΑΙΚΑΣ Ν
ΠΑΛΑΝΤΑΣ Σ
ΛΙΖΟΣ Π
9
9
8
9
9
9
2 ΦΩΤΕΙΝΟΥ 11202
11203
11204
11659
11201
ΦΩΤΕΙΝΟΥ Θ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Μ
ΜΑΛΑΜΑ Σ
ΜΠΟΥΓΑΣ Α
ΚΑΣΦΙΚΗΣ Γ
9
8
9
9
9
3 ΛΟΥΜΠΙΕ 11655
11677
10109
06081
ΛΟΥΜΠΙΕ Μ
ΜΑΚΡΗ ΜΑ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β
ΠΑΤΣΑΛΗ Μ
9
9
9
9
4 MICHAELIDOU 11576
11435
11254
11875
MICHAELIDOU M
ΔΙΝΙΟΖΟΥ Ε
ΤΣΙΡΟΖΙΔΟΥ Κ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Κ
8
9
8
8
5 ΚΩΤΣΗΣ 13022
12479
13481
12499
13137
12374
ΚΩΤΣΗΣ Π
ΞΟΧΑΚΗΣ Σ
ΚΑΤΩΠΟΔΗ Β
ΚΑΤΣΙΚΑΣ Δ
ΜΗΤΣΗ Μ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α
9
9
9
9
8
9
6 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑ 11054
09355
10446
10235
10780
10639
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑ Α
ΦΟΥΣΙΑΝΗ Κ
ΝΕΦΤΙΤΖΟΓΛΟΥ Μ
ΔΡΑΒΙΛΛΑ Κ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Κ
ΠΑΥΛΑΚΟΣ Π.
8
8
7
8
9
9
7 ΜΟΥΑΜΕΛΕΤΖΗΣ 10753
10754
11119
11158
12770
13015
ΜΟΥΑΜΕΛΕΤΖΗΣ Π
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Κ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ Τ
ΚΑΤΡΑΛΗΣ Γ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Χ
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ Λ
8
8
8
9
9
9
8 ΚΟΥΣΗΣ 11231
02955
13523
12355
13013
05799
ΚΟΥΣΗΣ Γ
ΖΕΡΒΑ Ι
ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ Μ
ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ Χ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΚΑΣΤΡΗΣΙΟΣ Μ
9
8
7
8
8
8
9 ΒΑΪΜΑΚΗΣ 09445
08910
10694
10143
10300
10071
ΒΑΪΜΑΚΗΣ Ν
ΜΠΑΡΚΟΥΤΣΟΥ Ρ
ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ Τ
ΓΟΥΛΙΟΣ Ι
ΠΑΝΤΟΣ Α.
ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Ι
9
9
8
6
7
7
10 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ 10929
09475
12266
12854
ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Ι
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Γ
ΣΚΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΚΑ
ΤΥΠΑΛΔΟΣ Π
9
7
6
7
11 ΚΟΥΤΜΟΣ 13200
13201
12376
08644
10966
ΚΟΥΤΜΟΣ Θ
ΒΟΥΡΑΚΗΣ Μ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ Π
ΜΗΤΡΟΦΑΝΗ Η
7
6
8
9
9
12 ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 07689
12019
10922
11097
10757
10750
ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΣΚΛΑΒΟΣ Γ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΙ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ Ε
ΣΤΑΦΥΛΑ Χ
ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ Α
8
7
7
7
7
5
13 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 12693
12685
12672
12678
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α.
ΠΑΠΑΛΗΘΕΙΟΥ Ν
ΣΚΟΡΔΑ Μ
ΜΠΑΜΑ Σ
8
9
8
9
14 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ 12906
12905
11357
12168
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Α
ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ Α
ΜΑΚΡΗ ΕΥ
ΑΛΟΓΟΓΙΑΝΝΗ Γ
8
8
7
7
15 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ 09339
09343
07803
10447
07211
ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ Χ
ΔΟΥΚΑΚΗΣ Χ
ΠΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ Α
ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗΣ Α
ΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΤΑΚΗ Α
8
8
9
8
8
16 ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 10642
10641
06332
06997
12029
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ Θ
ΚΑΜΠΑΝΗ Ι
ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ Α
ΒΑΡΣΟΣ Ε.Ι.
ΣΟΥΣΗΣ Δ
9
9
9
7
9
17 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 06801
04466
09341
09342
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ
ΜΑΝΙΑΚΗΣ Σ
ΜΑΝΙΑΚΗ Ι
8
8
7
7
18 ΓΚΕΒΕΖΟΥ 12354
12505
12303
12471
12025
12306
ΓΚΕΒΕΖΟΥ Α
ΚΑΛΟΥΣΗ Α
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ Φ
ΣΙΟΝΤΗΣ Β
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ Ν
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΥΟΒΟΛΟΥ Μ
5
5
6
8
7
7
19 STURM 13263
11500
04391
13360
12577
09540
STURM A
ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Α
ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ν
ΤΣΟΜΩΚΟΣ Α
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΣ Δ
ΛΟΥΙΖΟΥ Φ
7
8
8
6
7
9
20 ΚΟΥΡΗ 07854
10191
06762
09733
ΚΟΥΡΗ Μ.
ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑ
ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ Π
ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Μ
9
9
9
8
21 ΜΩΥΣΗΣ 12081
11950
02648
11781
11616
ΜΩΥΣΗΣ Δ
ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ Β
ΨΑΡΡΗ Α
ΧΡΥΣΑΓΗΣ Δ
ΚΑΤΡΟΣ Π
9
9
9
9
9
22 ΜΠΡΑΒΑΚΟΥ 12768
12607
07703
10214
11798
09502
ΜΠΡΑΒΑΚΟΥ Α
ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝ
ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ Λ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ Γ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Χ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓ
8
7
9
9
9
9

Α.Ο.Τ. ( 8 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΔΙΑΚΟΥΜΗ 11432
10245
08731
08720
12088
11521
ΔΙΑΚΟΥΜΗ Β
ΤΣΑΝΑΚΑΣ Α
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Ν
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ Θ
ΚΟΛΤΣΙΔΑ Σ
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Α
9
9
8
7
8
9
2 ΣΤΑΜΟΓΙΑΝΝΟΣ 07340
09432
09430
12063
12135
ΣΤΑΜΟΓΙΑΝΝΟΣ Σ
ΣΑΚΚΟΥ Α
ΡΑΠΤΗ ΜΙ
ΤΣΙΚΝΑ Α
ΚΟΦΙΝΑΚΗ Ε
8
5
4
5
7
3 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ 09721
09753
11480
12124
11888
04150
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Γ
ΒΡΑΧΑΣ Κ
ΗΛΙΑΔΟΥ Θ
ΣΤΥΛΙΑΡΗΣ Σ
ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ Π
ΑΝΑΝΙΑΔΗ Μ
9
8
7
8
8
9
4 ΠΟΥΛΑΚΗ 12635
10411
10412
09824
09440
08246
ΠΟΥΛΑΚΗ Α
ΣΤΑΜΟΥΛΗ Α
ΜΑΡΟΥΛΗΣ Π
ΔΙΓΕΝΗΣ Γ
ΙΩΑΝΝΟΥ Γ.
ΒΟΥΔΟΥΡΗ Ρ
4
7
8
9
7
5
5 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 11823
12065
12059
12057
12052
12048
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Α
ΜΑΧΑΙΡΑ Φ
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ Μ
ΤΟΓΚΟΝΙΤΖΕ Μ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ Δ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ
8
7
7
7
6
7
6 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 05719
11884
12578
13012
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ
ΑΚΟΥΡΗ Σ
ΝΟΝΗ Α
ΡΕΙΖΙΔΟΥ Ε
9
8
8
9
7 ΔΙΓΕΝΗ 03564
08227
09083
06727
09676
ΔΙΓΕΝΗ Μ
ΤΣΙΛΙΚΑ Μ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Β
ΧΑΔΟΥΛΗ Μ
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ
8
9
8
8
9
8 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 07355
10918
13102
08569
13396
08657
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α
ΤΣΙΡΟΠΙΝΑΣ Π
ΜΠΕΡΜΠΕΡΑΚΗΣ Τ
CARBONARO J
ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ Α
ΚΟΥΡΕΤΑ Π
9
9
8
8
2
9

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Μ.Β. ( 11 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΜΙΣΕΓΙΑΝΝΗΣ 13656
13655
13657
13666
13667
13669
ΜΙΣΕΓΙΑΝΝΗΣ Γ
ΚΩΛΕΤΤΗ Β
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΥΚΑΛΟΣ Π
ΜΟΡΦΗ Γ
ΚΑΛΕΝΤΗ Ν
5
5
5
5
5
5
2 ΛΕΧΩΝΙΤΗ 13611
13926
12687
12731
ΛΕΧΩΝΙΤΗ Α
ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ Ε
ΓΟΥΡΕΛΗ Η
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Β
5
5
6
6
3 ΑΛΑΜΠΑΝΟΥ 13596
13104
13595
13587
12634
12653
ΑΛΑΜΠΑΝΟΥ Δ
ΜΑΝΙΟΥ Ε.
ΣΤΕΡΓΙΟΥ Ι
ΚΟΤΣΙΦΗΣ Ι
ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ Ε
ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ Μ.
4
4
5
4
5
5
4 ΚΑΡΔΟΥΛΗ 13592
13605
13590
13586
13612
13602
ΚΑΡΔΟΥΛΗ Φ
ΣΟΥΛΙΩΤΗ Σ
ΤΣΑΠΟΥΡΑ Ε
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ Κ
ΛΕΧΩΝΙΤΗ Γ
ΚΩΣΤΗ Ε
2
2
3
2
2
2
5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 12066
12654
12644
12645
12325
10460
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Μ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑ Δ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Ι
ΒΟΥΡΕΚΑ Ε
ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ Α
ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Κ
5
4
4
4
4
4
6 ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 12656
12660
13100
12618
ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ι
RAPACCIUOLO A
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ Α
5
6
5
5
7 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ 09180
09178
09175
12611
09730
09489
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Κ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ Β
ΜΗΤΣΟΥΡΑ Α
ΚΛΕΟΠΑ Κ
ΞΑΝΘΑΚΗ Θ
ΜΕΛΙΣΣΕΙΔΟΥ Ε
6
6
5
5
6
5
8 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 12319
10784
13621
13626
13625
13648
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΚΟΤΤΑΚΗ Α
ΤΣΕΡΚΑΚΗ Α
ΣΠΙΝΘΑΚΗ Α
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Η
ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ Ι
3
4
5
4
5
3
9 ΜΠΑΤΣΟΥΚΑΣ 13235
11731
13136
13165
ΜΠΑΤΣΟΥΚΑΣ Χ
ΚΛΑΟΥΡΑΚΗΣ Μ
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ Κ
ΜΠΑΤΣΟΥΚΑΣ Η
6
6
6
6
10 ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΥ 13597
13107
12638
13598
13585
ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΥ Σ
ΜΠΑΧΑΡ Χ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ Δ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΣΙΓΑΛΑ Μ.
2
3
6
3
3
11 ΚΑΛΟΣΑΚΑ 13362
13363
13617
13620
13622
13631
ΚΑΛΟΣΑΚΑ Ε
ΜΑΓΔΑΛΗΣ Α
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Μ.
ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗ Α
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΖ
6
6
2
5
4
6

Α.Σ.Α.Ε. ( 12 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 13795
13568
11973
13707
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Π
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥ
ΚΟΥΒΕΛΑΣ Π
ΑΔΑΜ Α
6
6
6
5
2 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 14502
13641
14408
13654
13638
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Α.
ΤΣΟΥΦΙΟΣ Δ
ΚΟΥΖΗΣ Γ
ΤΑΛΕΛΗ Χ
ΠΡΑΔΑΝ Ν
4
4
4
2
3
3 ΔΑΦΙΛΗΣ 13646
13651
14426
13645
14536
08907
ΔΑΦΙΛΗΣ Σ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ X
ΖΙΑΚΑΣ Δ
ΒΛΟΥΤΟΓΛΟΥ Α
ΚΟΝΤΟΥΛΗ Ε
ΜΑΓΚΟΣ Π
3
2
2
2
1
6
4 ΧΝΑΡΗ 14028
14031
14033
14032
ΧΝΑΡΗ Ε
ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΣ Π
ΣΙΟΥΡΟΥΝΗΣ Κ
ΣΙΟΥΡΟΥΝΗ Β
4
3
3
3
5 ΧΙΟΝΙΔΟΥ 12880
12879
11941
12902
12800
ΧΙΟΝΙΔΟΥ Μ
ΚΟΥΝΑΔΗΣ Σ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ Α
ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Α
ΣΑΛΙΑ Μ
6
5
6
6
5
6 ΤΣΩΜΟΥ 12873
12005
12876
12881
13125
11122
ΤΣΩΜΟΥ Δ
ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ Ι
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Φ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Β
ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΗΣ Δ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.
5
4
5
5
4
4
7 ΜΑΥΡΟΣ 10733
11578
10942
09765
10969
ΜΑΥΡΟΣ Π
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ Α
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ Θ
ΚΑΡΟΥΣΑΤΟΥ Ε
6
6
5
6
6
8 ΤΣΑΓΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 13148
13016
13020
13130
11877
ΤΣΑΓΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΚΙΤΟΥ Κ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Β
ΦΕΡΣΤ Ι
ΜΠΙΖΙΜΗΣ Τ
4
4
4
4
5
9 ΔΡΑΖΙΝΟΣ 13925
14347
14332
13742
10645
ΔΡΑΖΙΝΟΣ Β
ΓΛΑΡΙΤΗΣ Σ
ΠΑΤΜΙΟΥ Ε.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑ.
ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ Ι
4
5
3
4
5
10 ΤΣΙΝΤΖΟΥ 13426
08510
10807
13567
ΤΣΙΝΤΖΟΥ Χ
ΒΟΣΚΟΓΛΟΥ Μ
ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ Ν
ΧΗΝΑΡΗΣ Μ
5
6
4
4
11 ΣΟΦΙΟΥ 09477
14024
14145
14146
13970
13971
ΣΟΦΙΟΥ Ρ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑΔΗΣ Α
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α.
ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Σ
ΚΑΜΠΑΝΕΛΛΗ Α
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ Γ
6
5
6
6
4
3
12 ΛΟΥΡΑΝΔΑΚΗ 13157
12335
10432
13005
11564
13003
ΛΟΥΡΑΝΔΑΚΗ Χ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Α
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Α
ΚΥΡΙΑΖΗ Ε
5
6
6
4
5
4

Επιλογές