Foreign visitors

Πρωταθλήματα Μικτών Ζευγών: Αττικής και Β. Ελλάδος

Προκήρυξη Αττικής

Προκήρυξη Βορείου Ελλάδος

Ειδικός Κανονισμός 1-16

Ειδικός Κανονισμός 1-11

Ειδικός Κανονισμός 1-9

Ειδικός Κανονισμός 1-6

 

Συμμετοχές:

Έναρξη:1-16, 1-11, 1-9, 1-6: Πέμπτη 02 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρα 08:00

Λήξη για όλες τις κατηγορίες : Πέμπτη 16 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρα 12:00

Σημείωση: Οι συμμετοχές 1-16 και 1-9 εμφανίζουν δύο διοργανωτές: Αττικής και Θεσσαλονίκης. Προσοχή στην επιλογή της δήλωσης συμμετοχής.

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Κη. ( 42 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 09813 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε 12 10049 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ Κ 13
2 00228 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 13 01396 ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α 14
3 00667 ΚΟΣΣΥΒΑ Μ 12 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 14
4 01584 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π 14 02039 ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ 15
5 02206 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ι 13 01523 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ Ζ 12
6 05425 ΓΑΒΡΙΗΛ Χ 13 01056 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 16
7 00334 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Ν 15 07967 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥ 12
8 02907 ΠΟΛΙΤΟΥ Α 12 06538 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Μ 14
9 00662 ΚΟΡΩΣΗΣ Θ 14 01992 ΜΑΡΚΙΔΟΥ Μ. 13
10 05347 ΜΠΕΝΙΟΥ Μ 13 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 15
11 04424 ΒΑΡΟΤΣΗ Χ 11 05279 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σ 12
12 00661 ΚΟΡΩΣΗ Θ 13 00180 ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ 14
13 00984 ΜΠΟΥΡΑΣ Π 14 02019 ΒΕΛΑΪΤΗ Π 14
14 03008 ΚΥΡΙΑΚΟΥΣΗ Π 12 11776 ΜΕΤΑΞΑΣ Ν 10
15 11501 ΣΙΔΕΡΗΣ Δ 12 08810 ΜΑΤΣΟΥΚΑ Π 11
16 01236 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ 16 00830 ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ 16
17 02615 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ Λ 10 02616 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ Π 12
18 08470 ΠΟΔΟΤΑ Κ 11 06205 ΚΑΡΥΩΤΗΣ Α 11
19 10248 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Ν. 11 13621 ΤΣΕΡΚΑΚΗ Α 7
20 01354 ΣΥΓΓΟΥΝΑ Α 12 01207 ΡΑΚΑΣ Α 12
21 11867 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ Μ 10 11868 ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗΣ Α 11
22 09737 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ 11 12255 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Β 10
23 00336 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ 16 10180 ΔΟΓΑΝΗ Τ 11
24 00526 ΚΑΝΝΑΒΟΣ Π 16 06476 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Ρ. 11
25 06418 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Μ 12 06168 ΠΑΥΛΙΝΕΡΗΣ Γ 12
26 05496 ΜΟΥΛΙΟΥ Τ 14 02770 ΜΟΡΑΛΗΣ Κ 14
27 03889 ΛΟΒΕΡΔΟΣ Δ 13 01325 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ 15
28 10286 ΚΟΝΔΥΛΗΣ Π 12 13919 ΟΡΦΑΝΟΥ Μ 4
29 01284 ΣΙΤΙΝΑ Ε 11 05078 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ 13
30 05521 ΜΑΥΡΙΚΟΥ Ε 14 01003 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16
31 00163 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Β 15 00660 ΚΟΡΩΝΗ Μ 14
32 07104 ΡΑΝΤΟΥ Σ 12 04022 ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ 13
33 09079 ΝΟΥΣΙΑΣ Σ 10 09988 ΑΝΔΡΕΟΥ Ε 10
34 00552 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ Α 15 00553 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ Ν 15
35 13662 ΣΑΡΡΗ Α 7 09490 ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ Β 12
36 05506 ΣΠΑΝΟΥ Α. 11 07159 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι 12
37 00973 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ Σ 16 07376 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ Μ 13
38 00059 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ Ε 12 00303 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Μ 12
39 00495 ΚΑΛΙΑΚΜΑΝΗ Α 16 00208 ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΜ 16
40 00182 ΒΟΛΙΩΤΗΣ Σ 12 11854 ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΥ Ε 8
41 01133 ΠΑΠΠΑΣ Π 11 01463 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ 13
42 13086 ΧΡΗΣΤΑΚΗ Α 9 09062 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ 14

Ο.Α.Μ.Θ. ( 7 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 03721 ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ Μ 10 09984 ΖΕΗΣ Φ 10
2 04189 ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ Ε 11 03881 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 16
3 00174 ΒΛΑΧΟΥ Λ 13 00804 ΛΟΥΣΗΣ Γ 15
4 03833 ΣΤΑΥΡΑΚΗ Π 11 00310 ΔΕΣΤΕΦΑΝΟΣ Κ 13
5 12987 ΡΟΥΜΠΗ Θ 4 01191 ΠΟΥΡΛΙΩΤΗΣ Γ 15
6 14648 ΤΣΟΥΡΕΚΑ Ε 8 00012 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α 16
7 00967 ΜΠΙΜΠΛΗ Ε 13 10519 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ 11

Κατηγορία 1 - 11

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 20 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 11133 ΚΑΤΣΙΟΣ Α 11 11195 ΑΛΓΚΙΝ Ν 10
2 12481 ΜΑΝΟΥΣΗ Λ 11 13022 ΚΩΤΣΗΣ Π 10
3 14145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α. 8 12367 ΝΥΔΡΙΩΤΗΣ Μ 11
4 09196 ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ Α 10 09125 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ Φ 11
5 11013 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Χ 10 11432 ΔΙΑΚΟΥΜΗ Β 10
6 08523 ΔΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Γ 10 10966 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗ Η 10
7 12811 ΚΑΤΣΙΒΑΛΗ Λ 11 12812 ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ Ν 11
8 05300 ΦΛΩΡΑ Α 11 05753 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Ν 11
9 10228 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥ 11 07910 ΤΣΙΛΑΛΗΣ Θ 11
10 11627 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ 9 11499 ΜΠΑΦΑΣ Χ 10
11 08391 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ Γ 9 08400 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Λ 10
12 11504 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 11 08820 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Δ. 11
13 06755 ΒΡΟΧΙΔΟΥ Χ 11 11618 ΚΟΝΤΑΞΗΣ Ν 11
14 09752 ΒΕΛΚΟΥ Σ 10 11216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ 11
15 07913 ΚΑΡΑΓΙΑΝ Α 10 10639 ΠΑΥΛΑΚΟΣ Π. 9
16 12607 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝ 8 09502 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓ 10
17 13328 ΜΠΟΥΖΟΥ Μ 5 13508 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Θ 10
18 09445 ΒΑΪΜΑΚΗΣ Ν 9 10244 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ 11
19 08254 ΚΛΗ Μ 11 05841 ΣΠΙΝΟΣ Α 11
20 03328 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ Α 11 03625 ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ Λ 8

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Μ.Β. ( 19 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 13926 ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ Ε 6 13611 ΛΕΧΩΝΙΤΗ Α 8
2 13795 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Π 9 02955 ΖΕΡΒΑ Ι 9
3 13458 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ ΑΝ 6 13636 ΣΑΜΟΥΤ Π 8
4 14423 ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ Ε 6 12472 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Θ 7
5 12374 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 9 13137 ΜΗΤΣΗ Μ 9
6 12293 ΜΩΡΑΪΤΗ ΒΑ 6 12376 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ 9
7 12216 ΠΟΥΝΤΖΑΣ Γ 9 10872 ΒΕΝΕΤΗ Τ 9
8 12632 ΖΑΧΑΡΙΑ Μ 8 12638 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Δ 7
9 12919 ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΙ 7 12074 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ 8
10 08657 ΚΟΥΡΕΤΑ Π 9 08585 ΜΑΤΘΑΙΟΣ Ι 9
11 14275 ΑΣΗΜΙΝΑΚΗΣ Μ. 7 12687 ΓΟΥΡΕΛΗ Η 7
12 14028 ΧΝΑΡΗ Ε 6 12029 ΣΟΥΣΗΣ Δ 9
13 14601 ΤΣΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ Α 4 08402 ΑΥΔΗ Α 8
14 13596 ΑΛΑΜΠΑΝΟΥ Δ 6 11139 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ Δ 9
15 11038 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α 7 12685 ΠΑΠΑΛΗΘΕΙΟΥ Ν 9
16 12693 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α. 9 12672 ΣΚΟΡΔΑ Μ 9
17 11435 ΔΙΝΙΟΖΟΥ Ε 9 11973 ΚΟΥΒΕΛΑΣ Π 8
18 11508 ΚΑΒΒΑΔΑ Δ 9 13001 ΠΑΠΠΟΥΣ Δ 9
19 13644 ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ Χ 4 10647 ΓΚΟΥΜΑ Ε 7

Ο.Α.Μ.Θ. ( 18 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 14094 ΚΕΣΙΔΟΥ Α 5 11672 ΣΤΡΑΤΟΣ Κ 8
2 11883 ΒΑΛΚΑΝΗ Γ 4 11177 ΓΚΟΥΤΙΟΥΔΗΣ Δ 8
3 10522 ΣΑΜΑΡΑ Κ 9 11488 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Π 9
4 09511 ΝΤΕΛΗ Κ 7 14097 ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ Ν 5
5 10683 ΠΑΡΙΣΗ Α 5 12606 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ 6
6 13943 ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΥ Σ 4 11585 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Μ 5
7 09527 ΧΑΤΖΗΦΛΙΣΚΑ Ν 9 11114 ΣΟΥΡΓΚΟΥΝΗΣ Φ 9
8 11300 ΒΛΑΧΟΥ Μ. 9 10684 ΖΗΜΙΑΡΗΣ Α 9
9 11276 ΠΑΠΑΔΑΚΗ Ε 5 13936 ΓΟΛΣΟΥΖΙΔΗΣ Α 4
10 10273 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΥ Χ 8 12598 ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ Π 7
11 12831 ΣΠΕΝΤΖΑΡΗ Α 8 12832 ΦΡΑΓΓΗΣ Ι 8
12 11111 ΜΑΡΚΑΚΗ Δ 5 11586 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ Κ 6
13 12936 ΠΑΠΟΥΛΙΑ Α 5 10521 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Π 7
14 14099 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Η 5 15025 ΔΟΓΚΑ Δ 4
15 13778 ΜΠΑΜΠΗ Ε 4 13779 ΒΑΛΟΥΜΕΝΙΔΗΣ Γ 4
16 14250 ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ Σ 5 14098 ΓΙΩΤΑ Σ 5
17 14456 ΚΩΤΟΥΛΑΣ Μ 5 15027 ΦΩΤΙΑΔΟΥ Ι 3
18 13084 ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Ε 6 14357 ΠΑΤΣΑΛΗΣ Γ 9

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Μ.Β. ( 14 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 13592 ΚΑΡΔΟΥΛΗ Φ 3 13598 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Ν 5
2 13626 ΣΠΙΝΘΑΚΗ Α 6 13657 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ 6
3 14619 ΓΚΕΚΑ Ε 3 14618 ΤΣΟΠΑΝΕΛΗΣ Ι 3
4 13667 ΜΟΡΦΗ Γ 6 13666 ΚΥΚΑΛΟΣ Π 6
5 14906 ΚΑΡΑΦΩΤΙΑ ΜΑ 3 14967 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ 4
6 13600 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ 4 13602 ΚΩΣΤΗ Ε 4
7 13660 ΛΙΑΓΚΑ Α 4 14016 ΚΑΦΑΤΟΣ Ν 4
8 14445 ΒΑΜΒΑΚΟΣ Ν 4 14449 ΒΑΜΒΑΚΟΥ Π 4
9 13595 ΣΤΕΡΓΙΟΥ Ι 6 12308 ΔΙΟΜΑΤΑΡΗ Β 5
10 12656 ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν 6 12618 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ Α 6
11 13587 ΚΟΤΣΙΦΗΣ Ι 5 12635 ΠΟΥΛΑΚΗ Α 5
12 14502 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Α. 5 13641 ΤΣΟΥΦΙΟΣ Δ 5
13 14003 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗ 5 14002 ΚΙΤΣΟΣ Ι 6
14 13496 ΤΡΟΧΑΝΗ Μ 4 14008 ΚΙΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι 4

 

 

Επιλογές