Foreign visitors

Κύπελλο Μικτών Ομάδων

Προκήρυξη

Ειδικός 1-16

Ειδικός 1-11

Ειδικός 1-9

Ειδικός 1-6

Ειδικός Β. Ελλάδας

Συμμετοχές:

Λήξη για όλες τις κατηγορίες : Παρασκευή 14 Ιανουαρίου 2022 και ώρα 11:00

Σημείωση: Οι συμμετοχές 1-16 και 1-9 εμφανίζουν δύο διοργανωτές: Αττικής και Θεσσαλονίκης. Προσοχή στην επιλογή της δήλωσης συμμετοχής.

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Κη. ( 16 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΜΗΤΣΗ 03050
07688
06538
01263
ΜΗΤΣΗ Γ
ΚΥΡΙΑΖΗ Μ.
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Μ
ΣΑΡΛΗΣ Σ
14
11
14
14
2 ΜΕΙΜΑΡΙΔΗΣ 06134
07548
13750
00521
ΜΕΙΜΑΡΙΔΗΣ Γ
ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ Α
ΓΚΙΩΝΗΣ Γ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Δ
11
12
7
14
3 ΒΛΑΧΟΣ 09863
04424
08254
05279
05841
ΒΛΑΧΟΣ Α
ΒΑΡΟΤΣΗ Χ
ΚΛΗ Μ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σ
ΣΠΙΝΟΣ Α
12
11
11
12
11
4 ΒΕΝΕΤΗ 10872
09546
08862
05934
ΒΕΝΕΤΗ Τ
ΚΑΜΙΝΑΡΗ Σ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙ
ΚΟΤΑΡΑΣ Κ
9
9
12
14
5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ 09813
10049
11501
13012
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε
ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ Κ
ΣΙΔΕΡΗΣ Δ
ΡΕΙΖΙΔΟΥ Ε
12
13
13
10
6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 07967
10180
00334
00336
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥ
ΔΟΓΑΝΗ Τ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Ν
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ
12
11
15
16
7 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 02206
03352
05347
08470
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ι
ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π
ΜΠΕΝΙΟΥ Μ
ΠΟΔΟΤΑ Κ
13
15
13
12
8 ΠΟΛΙΤΟΥ 02907
13086
09062
04022
ΠΟΛΙΤΟΥ Α
ΧΡΗΣΤΑΚΗ Α
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ
ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ
12
9
14
13
9 ΒΡΥΩΝΗΣ 13191
13320
09806
13324
ΒΡΥΩΝΗΣ Ν
ΒΟΥΜΒΟΥΛΑΚΗ Τ
ΝΤΑΝΤΗΣ Α
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Μ
10
9
11
9
10 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ 05617
07036
00182
11854
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ Σ
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Ι
ΒΟΛΙΩΤΗΣ Σ
ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΥ Ε
11
12
12
8
11 ΜΙΧΕΛΗΣ 11872
06755
11868
13662
ΜΙΧΕΛΗΣ Π
ΒΡΟΧΙΔΟΥ Χ
ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΣΑΡΡΗ Α
8
11
11
8
12 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 01056
05425
00228
01396
00552
00553
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΓΑΒΡΙΗΛ Χ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α
ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ Α
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ Ν
16
13
13
14
15
15
13 ΚΑΠΙΡΗΣ 11825
12229
09678
06228
07481
ΚΑΠΙΡΗΣ Δ
ΣΚΟΡΔΑΣ Π
ΡΑΣΕΛΗ Ε
ΔΙΠΛΟΥΔΗ Μ
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗ Β
12
11
11
12
10
14 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ 08134
08849
08694
02228
07618
07563
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Γ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ.
ΚΑΡΑΚΟΣ Χ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β
ΝΙΛΣΕΝ Μ
ΔΗΜΗΤΡΑ Σ
12
14
13
11
11
10
15 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ 00973
01325
01133
01463
ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ Σ
ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ
ΠΑΠΠΑΣ Π
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ
16
15
11
13
16 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 07159
05506
00303
00667
02572
11094
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι
ΣΠΑΝΟΥ Α.
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Μ
ΚΟΣΣΥΒΑ Μ
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ Ε
ΧΡΥΣΙΚΟΣ Κ
12
11
12
12
12
12

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Θ. ( 4 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΠΑΥΛΙΔΗΣ 08629
06440
06437
06436
ΠΑΥΛΙΔΗΣ Σ
ΣΠΥΡΙΔΟΥ Δ
ΚΟΙΛΙΑΡΑΚΗ Ε
ΚΕΤΕΝ Α
10
11
10
10
2 ΜΠΙΜΠΛΗ 00967
00174
00004
00384
ΜΠΙΜΠΛΗ Ε
ΒΛΑΧΟΥ Λ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΖΑΜΠΟΓΛΟΥ Κ
13
13
16
13
3 ΚΡΑΤΗ 14101
14094
11672
00310
ΚΡΑΤΗ Ν
ΚΕΣΙΔΟΥ Α
ΣΤΡΑΤΟΣ Κ
ΔΕΣΤΕΦΑΝΟΣ Κ
6
7
9
13
4 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ 05752
13084
06149
06438
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ Ε
ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Ε
ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ Γ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ Ι
11
7
13
14

Κατηγορία 1 - 11

Α.Ο.Μ. ( 12 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 09352
10964
09721
11888
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Β
ΑΠΟΣΤΟΛΕΑ Μ
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Γ
ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ Π
10
9
10
9
2 ΦΛΟΥΡΗΣ 07299
11447
12400
09408
ΦΛΟΥΡΗΣ Γ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ Ε
ΧΑΤΖΑΚΗΣ Σ
ΣΗΦΑΚΗ Ε
10
9
8
10
3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ 03598
10900
13795
02955
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Χ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΛ
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Π
ΖΕΡΒΑ Ι
11
11
10
9
4 ΜΑΝΟΥΣΗ 12481
12811
12812
13022
ΜΑΝΟΥΣΗ Λ
ΚΑΤΣΙΒΑΛΗ Λ
ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ Ν
ΚΩΤΣΗΣ Π
11
11
11
11
5 ΝΤΟΥΒΗΣ 06148
09485
09644
13044
09562
ΝΤΟΥΒΗΣ Μ
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Α
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ
ΚΩΣΤΑΡΑΣ Ν
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΧΡ
11
10
10
8
10
6 ΟΚΜΠΕΡΓΚ 04102
07897
08820
12300
11776
11504
ΟΚΜΠΕΡΓΚ Ν
ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΝΗ Μ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
ΜΑΡΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ Ι
ΜΕΤΑΞΑΣ Ν
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
11
10
11
11
10
11
7 ΜΠΟΥΤΣΗ 11367
08643
09752
10248
ΜΠΟΥΤΣΗ Η
ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ Δ
ΒΕΛΚΟΥ Σ
ΓΡΥΠΑΡΗΣ Ν.
8
11
10
11
8 ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗΣ 08977
14303
09914
14290
ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗΣ Κ
ΧΟΜΠΙΤΑΚΗ Δ
ΤΖΙΚΑΣ Δ
ΠΟΛΙΤΑΚΗ Ι
10
5
10
5
9 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ 09475
15112
12380
12382
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Γ
ΠΟΛΛΑΤΟΥ Ι
ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡ
ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Α
7
3
8
7
10 ΟΡΦΑΝΟΥ 13919
11867
06205
11869
ΟΡΦΑΝΟΥ Μ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ Μ
ΚΑΡΥΩΤΗΣ Α
ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤ
5
10
11
10
11 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 05719
12578
12499
12307
10893
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ
ΝΟΝΗ Α
ΚΑΤΣΙΚΑΣ Δ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ Β
11
9
10
9
9
12 ΑΝΔΡΙΩΤΗ 09590
08242
12028
11139
03216
02214
ΑΝΔΡΙΩΤΗ Β
ΒΛΑΧΟΥ Μ
ΑΜΠΟΥΓΚΡΕΝ Μ
ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ Δ
ΒΕΛΛΙΟΣ Α
ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ Η
11
9
8
9
9
10

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Μ.Β. ( 6 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΜΙΣΕΓΙΑΝΝΗΣ 13656
13660
13667
13669
13666
13657
ΜΙΣΕΓΙΑΝΝΗΣ Γ
ΛΙΑΓΚΑ Α
ΜΟΡΦΗ Γ
ΚΑΛΕΝΤΗ Ν
ΚΥΚΑΛΟΣ Π
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ
6
5
6
6
6
7
2 ΤΣΕΡΚΑΚΗ 13621
13611
14967
10245
11826
ΤΣΕΡΚΑΚΗ Α
ΛΕΧΩΝΙΤΗ Α
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΤΣΑΝΑΚΑΣ Α
ΚΑΤΣΑΡΗΣ Ν.
7
8
6
9
6
3 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 00013
11435
14028
11973
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α.
ΔΙΝΙΟΖΟΥ Ε
ΧΝΑΡΗ Ε
ΚΟΥΒΕΛΑΣ Π
9
9
8
9
4 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ 11521
10832
12088
11508
13001
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Α
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙ
ΚΟΛΤΣΙΔΑ Σ
ΚΑΒΒΑΔΑ Δ
ΠΑΠΠΟΥΣ Δ
9
9
9
9
9
5 ΜΑΤΘΑΙΟΣ 08585
11731
12618
14906
ΜΑΤΘΑΙΟΣ Ι
ΚΛΑΟΥΡΑΚΗΣ Μ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ Α
ΚΑΡΑΦΩΤΙΑ ΜΑ
9
7
7
5
6 ΑΣΗΜΙΝΑΚΗΣ 14275
12687
12638
12653
ΑΣΗΜΙΝΑΚΗΣ Μ.
ΓΟΥΡΕΛΗ Η
ΛΕΜΠΕΣΗΣ Δ
ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ Μ.
8
8
7
5

Κατηγορία 1 - 9

Ο.Α.Μ.Θ. ( 4 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΥ 13943
13792
10540
05550
ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΥ Σ
ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΥ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ
4
6
5
7
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ 11276
13778
10521
12990
ΠΑΠΑΔΑΚΗ Ε
ΜΠΑΜΠΗ Ε
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Π
ΒΟΣΚΟΣ ΕΥ
5
5
7
4
3 ΛΙΟΛΙΟΣ 10272
10273
11300
12598
11114
ΛΙΟΛΙΟΣ ΘΕ
ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΥ Χ
ΒΛΑΧΟΥ Μ.
ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ Π
ΣΟΥΡΓΚΟΥΝΗΣ Φ
9
8
9
8
9
4 ΤΣΙΦΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 14731
12936
13932
14928
ΤΣΙΦΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ
ΠΑΠΟΥΛΙΑ Α
ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ Μ
ΠΑΠΛΟΥΔΗΣ Κ
1
6
4
5

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Τ. ( 6 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΓΙΑΝΝΟΥ 12363
10912
12319
13170
13681
14877
ΓΙΑΝΝΟΥ Α
ΚΑΡΑΚΟΥΒΕΝΙΔΟΥ Ε
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΔΗΜΗΤΡΟΥ Ο
ΖΕΡΒΑΣ Α
ΑΡΣΕΝΗΣ Λ
5
5
5
4
2
2
2 ΑΛΑΜΠΑΝΟΥ 13596
13587
12673
12670
ΑΛΑΜΠΑΝΟΥ Δ
ΚΟΤΣΙΦΗΣ Ι
ΡΙΖΟΥ Θ
ΓΡΕΤΣΙΣΤΑΣ Γ
6
6
5
5
3 ΤΟΥΡΚΑΚΗ 14858
13592
13598
13182
12932
14844
ΤΟΥΡΚΑΚΗ Α
ΚΑΡΔΟΥΛΗ Φ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε
ΠΑΛΑΙΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ
ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Β
3
3
5
4
5
4
4 ΔΡΑΖΙΝΟΣ 13925
12450
14332
14517
14502
13641
ΔΡΑΖΙΝΟΣ Β
ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗ Ε
ΠΑΤΜΙΟΥ Ε.
BLACKLER A
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Α.
ΤΣΟΥΦΙΟΣ Δ
6
6
6
4
6
6
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 13742
14347
14423
13484
14521
14026
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑ.
ΓΛΑΡΙΤΗΣ Σ
ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ Ε
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Μ
ΓΛΥΚΑΣ Ν
ΨΑΡΡΟΥ Ε
6
6
6
5
2
4
6 ΤΡΟΧΑΝΗ 13496
13709
12308
14966
15102
14008
ΤΡΟΧΑΝΗ Μ
ΛΕΜΠΕΣΗ Δ
ΔΙΟΜΑΤΑΡΗ Β
ΧΙΟΝΙΔΗΣ Π
ΜΑΥΡΟΣ Μ
ΚΙΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι
5
5
5
4
3
4

Επιλογές