Foreign visitors

Ομάδες open και 1-9

Η ΕΟΜ διοργανώνει διαδικτυακό  αγώνα Ομάδων 5ης βαθμίδας στο Real Bridge, το οποίο θα ολοκληρωθεί σε δύο Σαββατοκύριακα

Oι κατηγορίες θα είναι Open και 1-9

Σε κάθε ομάδα μπορούν να συμμετέχουν έως 6 αθλητές

Ώρες Διεξαγωγής:

Σάββατο 17/04/2021 και ώρα 21:30

Κυριακή 18/04/2021 και ώρα 21:30

Σάββατο 24/04/2021 και ώρα 21:30

Κυριακή 25/04/2021 και ώρα 21:30

Σε κάθε ημερίδα θα παίζονται 2 γύροι των 9 διανομών. Η κίνηση θα καθοριστεί ανάλογα με τις συμμετοχές.

Τα δικαιώματα συμμετοχής είναι: 1,5 ευρώ/άτομο/γύρο ή 3 ευρώ/άτομο/ημερίδα ή 40 ευρώ αν κατατεθούν για όλη την ομάδα συνολικά και ανεξάρτητα από τις άλλες πληρωμές στο real bridge

Η συμμετοχή κάθε ομάδας είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ σε όλες τις ημερίδες

 

Συμμετοχές:
Λήξη: 17/04/2021 17:30

Κατηγορία 1 - 16

Ε.Ο.Μ. ( 13 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΜΥΡΤΑΚΗ 02711
03423
01927
01341
02438
03470
ΜΥΡΤΑΚΗ Ε
ΚΙΟΥΛΠΑΛΗΣ Ι
ΚΟΥΦΑΚΗΣ Ε
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Ν
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ Γ
ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ Ε
12
12
14
13
12
10
2 ΣΙΩΖΟΣ 05840
08705
14965
01263
ΣΙΩΖΟΣ Θ
ΛΙΑΝΟΣ Δ
ΜΑΓΚΑΒΑΛΗΣ Ι
ΣΑΡΛΗΣ Σ
12
12
4
14
3 ΣΟΦΙΑΝΟΣ 09829
01337
00787
03446
06438
ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ι
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ Σ
ΛΕΦΑΣ Μ
ΤΣΕΒΗΣ Ν
ΜΑΡΚΑΚΗΣ Ι
12
16
14
14
14
4 ΣΥΡΡΟΥ 03927
02799
00180
01350
ΣΥΡΡΟΥ Ε
ΜΗΤΡΟΥ Κ
ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΣΤΡΑΦΤΗΣ Γ
12
12
14
11
5 ΜΠΑΛΟΚΑΣ 11812
00004
00208
00174
ΜΠΑΛΟΚΑΣ Δ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΜ
ΒΛΑΧΟΥ Λ
9
16
16
13
6 ΜΑΝΟΥΣΗ 12481
11618
02764
13022
ΜΑΝΟΥΣΗ Λ
ΚΟΝΤΑΞΗΣ Ν
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Η
ΚΩΤΣΗΣ Π
11
11
11
10
7 ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ 04189
03881
06567
14648
00012
ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ Ε
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ
ΤΣΟΥΡΕΚΑ Ε
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α
11
15
13
5
16
8 ΚΛΗ 08254
07727
05028
04424
06630
ΚΛΗ Μ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ
ΧΡΟΝΙΟΥ Ι
ΒΑΡΟΤΣΗ Χ
ΖΗΒΑ Α
11
11
11
11
11
9 ΑΝΘΗΣ 06464
02731
04585
06465
09969
09968
ΑΝΘΗΣ Δ
ΓΡΑΣΣΕΛΗΣ Α
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.
ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι
ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Α
11
11
10
11
11
12
10 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ 13508
12605
12578
11867
ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Θ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ Μ
ΝΟΝΗ Α
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ Μ
10
9
9
9
11 ΜΠΙΜΠΛΗ 00967
01436
01951
10519
ΜΠΙΜΠΛΗ Ε
ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ Β
ΚΟΥΚΟΥΒΟΥ Γ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ
13
11
12
11
12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 06476
08134
08849
09062
02256
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Ρ.
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Γ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ.
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ
ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ Ι
11
12
14
14
14
13 ΔΙΑΜΑΝΤΗ 01942
08232
07402
09984
ΔΙΑΜΑΝΤΗ Τ
ΚΟΤΣΩΝΗ Α
ΖΕΗΣ Μ
ΖΕΗΣ Φ
11
11
10
10

Κατηγορία 1 - 9

Ε.Ο.Μ. ( 20 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗ 11447
02708
12400
08975
03420
ΒΑΣΙΛΑΚΗ Ε
ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗ Ε
ΧΑΤΖΑΚΗΣ Σ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Γ
ΚΑΒΑΛΗ Ε
8
7
8
8
8
2 ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ 14097
14099
14250
14098
ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ Ν
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Η
ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ Σ
ΓΙΩΤΑ Σ
4
4
4
4
3 ΔΟΓΚΑ 15025
14456
14675
15023
ΔΟΓΚΑ Δ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Μ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Φ
ΧΑΤΖΗΚΟΣΜΑΣ Α
2
4
3
2
4 ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ 14299
13355
12687
14275
08205
ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ Ε
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΙ
ΓΟΥΡΕΛΗ Η
ΑΣΗΜΙΝΑΚΗΣ Μ.
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ Π
3
2
7
6
8
5 ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ 11100
10125
12831
12832
ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ Θ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι
ΣΠΕΝΤΖΑΡΗ Α
ΦΡΑΓΓΗΣ Ι
9
8
8
8
6 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 13795
12479
09343
11990
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Π
ΞΟΧΑΚΗΣ Σ
ΔΟΥΚΑΚΗΣ Χ
ΣΑΚΚΑ Β
8
9
8
5
7 ΧΟΜΠΙΤΑΚΗ 14303
14290
13449
14281
14278
14301
ΧΟΜΠΙΤΑΚΗ Δ
ΠΟΛΙΤΑΚΗ Ι
ΤΡΙΤΣΑΡΟΛΗ Μ
ΚΕΛΑΡΑΚΗ Μ
ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕ
3
3
2
3
4
3
8 ΒΑΡΟΥΧΑ 12406
10469
12394
10472
ΒΑΡΟΥΧΑ Α
ΠΛΕΞΟΥΣΑΚΗΣ Δ
ΔΟΚΙΑΝΑΚΗ Ο
ΚΑΧΡΗΣ Σ
5
5
5
7
9 ΤΟΛΗ 14317
09269
13611
12250
08347
ΤΟΛΗ ΙΕ
ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ Π
ΛΕΧΩΝΙΤΗ Α
GUTAN A
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ Δ
5
8
6
6
9
10 ΑΛΑΜΠΑΝΟΥ 13596
13587
13104
12634
12644
ΑΛΑΜΠΑΝΟΥ Δ
ΚΟΤΣΙΦΗΣ Ι
ΜΑΝΙΟΥ Ε.
ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ Ε
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Ι
6
5
5
5
5
11 ΠΑΤΜΙΟΥ 14332
11332
13269
14026
ΠΑΤΜΙΟΥ Ε.
ΚΟΥΒΑΤΗΣ Κ
ΜΙΧΟΣ Θ
ΨΑΡΡΟΥ Ε
6
6
5
3
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ 11840
11842
11179
11172
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙ
ΚΑΪΠΑΚΗΣ Γ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ Κ
8
8
6
8
13 ΤΣΕΡΚΑΚΗ 13621
13626
14423
13926
ΤΣΕΡΚΑΚΗ Α
ΣΠΙΝΘΑΚΗ Α
ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ Ε
ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ Ε
7
6
6
6
14 ΣΟΡΜΑΣ 14249
15027
15024
15022
15028
14533
ΣΟΡΜΑΣ Α
ΦΩΤΙΑΔΟΥ Ι
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε
ΤΟΥΦΑΣ Α
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Ε
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ Ε
1
1
1
1
1
1
15 ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ 11898
11894
11893
13616
14550
ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ Α
ΜΟΝΑΧΟΣ Α
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ Δ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Λ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Λ
9
8
9
6
3
16 ΒΙΟΛΟΣ 12130
11888
13321
10428
01753
12025
ΒΙΟΛΟΣ Α
ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ Π
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ Α
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΠΑΥΛΟΥΣ Σ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ Ν
8
9
5
9
8
7
17 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΣ 13730
12939
09925
13230
13160
ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΣ Ι
ΒΛΑΧΟΣ ΕΥ
ΑΒΡΑΜΙΩΤΗ Κ
ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ Β
ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ Π
8
5
8
8
7
18 ΣΚΟΡΔΑ 12672
12685
12693
08668
ΣΚΟΡΔΑ Μ
ΠΑΠΑΛΗΘΕΙΟΥ Ν
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α.
ΣΙΤΑΡΑΣ Γ
8
9
9
8
19 ΡΗΝΙΟΥ 14826
14584
14621
05097
14667
09190
ΡΗΝΙΟΥ Δ
ΨΩΜΑ Θ
ΦΡΑΓΚΑΣ Γ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ Δ
ΛΑΜΠΡΗ Π
ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ Ν
1
1
1
9
1
2
20 ΜΕΛΕΟΥΝΗ 09906
02510
12590
05640
ΜΕΛΕΟΥΝΗ Μ
ΣΙΜΑΤΗ Μ
TIMO R
ΔΗΜΗΤΡΑΣ Ν
8
8
4
8

Επιλογές