Foreign visitors

Ανεξάρτητη Ταυτόχρονη Μαθητική Ημερίδα

Κατηγορία 1 - 3

Α.Α.Α. ( 17 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 15173 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥ 1 15174 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ι 1
2 15175 ΠΑΠΑΔΕΑ B 1 15172 ΣΤΑΘΑΚΟΣ Ε 1
3 15442 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Μ. 1 15458 ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗ Χ 1
4 15446 ΜΠΡΙΛΛΑΚΗ Μ 1 15477 ΒΕΛΙΚΑΝ Μ 1
5 15473 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ Μ 1 11567 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ 3
6 15200 ΔΡΑΣΣΑ Δ 1 15208 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ Ξ 1
7 09762 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ Γ 2 15357 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ Α 1
8 10052 ΚΑΝΕΛΑΚΗ Α 2 15356 ΜΑΝΩΛΗ Φ 1
9 15364 ΤΣΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΜΠΑΙΟΣ ΜΓ 1 15365 ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ ΓΑ 1
10 15354 ΑΓΓΕΛΗΣ Γ 1 15351 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ Κ 1
11 15451 ΤΣΕΝΤΟΥ Ε 1 15452 ΖΑΜΠΕΤΑΣ Γ 1
12 15457 ΓΚΟΡΤΣΟΥ Ο 1 15453 ΚΙΑΦΗ Α 1
13 15206 ΜΑΜΑΛΗ Ν 1 14376 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ 1
14 05913 ΚΟΥΤΡΗΣ Η 1 15443 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ε 1
15 15476 ΚΑΣΙΜΗ Ζ 1 15472 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ Ε 1
16 15163 ΝΟΜΙΚΟΣ Σ 1 14843 ΝΟΜΙΚΟΣ Π 1
17 14260 ΜΑΝΤΑΡΑΚΗ - ΖΟΥΜΑ Μ 1 15161 ΔΑΝΙΗΛ Ι 1

Α.Ο.Μ. ( 32 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 15281 ΚΑΡΡΑ Μ 1 15280 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ Α 1
2 15344 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ Λ 1 15348 ΜΠΟΝΑΣ Γ 1
3 15345 ΚΟΡΔΙΣΤΟΣ Μ 1 15347 ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ Γ 1
4 15343 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Μ. 1 15349 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Α 1
5 15419 ΚΑΚΑΡΑ Ι 1 15420 ΞΟΥΡΗ Ε 1
6 15282 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α. 1 15482 ΤΑΤΑ Μ 1
7 15181 HARB M 1 15177 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Ν 1
8 15180 ΠΗΛΙΧΟΣ Δ 1 15232 ΣΕΤΤΑΣ Χ 1
9 15429 ΚΡΕΜΛΗ Α 1 15464 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝ. 1
10 05969 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γ. 1 15466 ΚΑΚΟΥΡΗΣ Ν 1
11 15228 ΧΑΧΟΛΙΑΔΗΣ Α 1 15229 ΚΟΤΣΙΝΑ Ο 1
12 15432 ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ Μ 1 15433 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α 1
13 15478 ΑΚΟΥΡΗ Α 1 15479 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ 1
14 15179 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥ 1 15231 ΠΛΙΑΓΚΑ Δ 1
15 15421 ΡΑΛΛΙΟΣ Α 1 04980 ΡΕΓΚΟΥΚΟΥ Μ 3
16 15183 ΓΚΑΪΤΑΝΤΖΑΚΗ Ε 1 15185 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ Π 1
17 15459 ΣΤΑΜΟΥ Σ 1 15255 ΦΑΡΜΑΚΗ Ν 1
18 15186 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Γ. 1 15182 ΒΑΣΣΟΣ Α 1
19 15425 ΖΩΗ Α 1 15440 ΚΑΒΒΟΥΡΑΣ Σ 1
20 15393 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α. 1 15394 ΤΣΑΠΟΓΑ Ε 1
21 13639 ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ Ε 1 15147 ΚΑΝΤΑΛΑΦΤ Α 1
22 15489 ΖΑΝΤΖΑ Β 1 15490 ΝΤΟΥΦΛΙΑ Ζ 1
23 15470 ΚΑΚΑΒΑ Σ 1 15465 ΜΠΕΡΕΡΗ Α 1
24 15467 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ Α 1 15461 ΜΠΑΛΗΣ Δ 1
25 14490 ΤΣΟΥΚΑΛΑ Ο 1 15423 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Π 1
26 05176 ΜΟΥΡΙΚΗ Β 1 15189 ΑΛΕΞΑΚΗ Α. 1
27 15312 ΑΛΜΠΑΝΗ Σ 1 15144 ΠΟΤΑΓΑ Α 2
28 15491 ΚΑΠΟΚΑΚΗ Ε 1 15492 ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ Β 1
29 15409 ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι 1 15405 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Β. 1
30 15406 ΧΙΤΖΑΝΙΔΗΣ Κ 1 15407 ΧΙΤΖΑΝΙΔΗ Ε 1
31 15272 ΚΑΚΑΝΙΑ Μ 1 15401 ΓΡΟΥΜΠΑ Μ 1
32 15188 ΚΟΥΡΝΙΑΤΗ Μ 2 00003 Αθλητής χωρίς μητρώο 0

Οι συμμετοχές κλείνουν την Παρασκευή 6 Μαΐου στις 18:00

ΑΑΑ ( Ελληνικό Μολύβι – Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Αιγάλεω, Ιερά Οδός Ι54, 12242 Αιγάλεω) (Μπαλέσιας Βασίλης 694 799 1661)
ΑΟΜ (Μιχαλακοπούλου 181, 115 27 Αθήνα,) (Μπομπολάκης Σταύρος  6906 890 500)

Download the PDF file .

ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΑΝΟΜΩΝ 1ΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ

ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΑΝΟΜΩΝ 2ΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ

Επιλογές