Foreign visitors

Αγώνες Μικτών Ζευγών: Αττικής και Β. Ελλάδος

Προκήρυξη

Ειδικός 1-16

Ειδικός 1-11

Ειδικός 1-9

Συμμετοχές:

Λήξη για όλες τις κατηγορίες : Παράταση μέχρι Παρασκευή 09 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 12:00

Σημείωση: Οι συμμετοχές 1-16 και 1-9 εμφανίζουν δύο διοργανωτές: Αττικής και Θεσσαλονίκης. Προσοχή στην επιλογή της δήλωσης συμμετοχής.

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Κη. ( 28 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 06645 ΣΑΛΕΜ Ν 13 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 14
2 10553 ΜΑΛΛΩΣΗ Ν 9 10777 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ 12
3 08186 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Δ 11 01452 ΦΙΚΙΩΡΗ Λ 10
4 07548 ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ Α 12 13750 ΓΚΙΩΝΗΣ Γ 8
5 02206 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ι 13 08470 ΠΟΔΟΤΑ Κ 12
6 06567 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ 14 02039 ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ 15
7 05227 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ 12 02653 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Χ 11
8 00228 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 13 01396 ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α 14
9 13012 ΡΕΙΖΙΔΟΥ Ε 11 11501 ΣΙΔΕΡΗΣ Δ 13
10 08810 ΜΑΤΣΟΥΚΑ Π 11 09284 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Κ 12
11 09749 ΣΟΥΜΠΛΗΣ Μ 11 12255 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Β 10
12 00521 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Δ 14 04133 ΣΟΦΙΟΣ Μ 14
13 05506 ΣΠΑΝΟΥ Α. 12 07159 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι 12
14 00182 ΒΟΛΙΩΤΗΣ Σ 12 11854 ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΥ Ε 8
15 00059 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ Ε 12 04022 ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ 13
16 05521 ΜΑΥΡΙΚΟΥ Ε 14 01003 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16
17 05347 ΜΠΕΝΙΟΥ Μ 13 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 15
18 02019 ΒΕΛΑΪΤΗ Π 14 01129 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν 16
19 09813 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε 12 10049 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ Κ 14
20 11825 ΚΑΠΙΡΗΣ Δ 12 15112 ΠΟΛΛΑΤΟΥ Ι 5
21 01325 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ 15 00334 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Ν 15
22 07967 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥ 13 01112 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16
23 10744 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ Γ 10 05223 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ Κ 16
24 02907 ΠΟΛΙΤΟΥ Α 13 08705 ΛΙΑΝΟΣ Δ 13
25 05425 ΓΑΒΡΙΗΛ Χ 13 01056 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 16
26 08232 ΚΟΤΣΩΝΗ Α 11 02865 ΜΩΥΣΙΔΗΣ Α 15
27 13086 ΧΡΗΣΤΑΚΗ Α 10 09062 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ 14
28 00074 WEINGOLD J 12 15614 WEINGOLD J. 12

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Θ. ( 9 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 00967 ΜΠΙΜΠΛΗ Ε 13 10519 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ 11
2 00004 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π 16 00174 ΒΛΑΧΟΥ Λ 13
3 09860 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑ 12 09861 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΔΙ 12
4 11300 ΒΛΑΧΟΥ Μ. 10 10684 ΖΗΜΙΑΡΗΣ Α 10
5 14976 ΤΡΙΒΕΛΛΑ Α 5 11278 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Ν 11
6 05752 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ Ε 12 05550 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ 8
7 12936 ΠΑΠΟΥΛΙΑ Α 6 09080 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ 10
8 04189 ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ Ε 11 00012 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α 16
9 11270 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Χ 10 13792 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΥ 7

Κατηγορία 1 - 11

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 25 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 11013 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Χ 11 11432 ΔΙΑΚΟΥΜΗ Β 10
2 13508 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Θ 11 03598 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Χ 11
3 00128 ΒΑΡΒΟΥΤΑΣ Μ 11 08254 ΚΛΗ Μ 11
4 13795 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Π 10 02955 ΖΕΡΒΑ Ι 10
5 08523 ΔΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Γ 10 07507 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ Ι 11
6 11869 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤ 10 11865 ΠΛΑΚΟΥΔΑΚΗ Χ 7
7 12811 ΚΑΤΣΙΒΑΛΗ Λ 11 12812 ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ Ν 11
8 13137 ΜΗΤΣΗ Μ 10 12374 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 10
9 14028 ΧΝΑΡΗ Ε 10 09638 ΜΑΤΑΘΙΑΣ ΑΛ 11
10 01284 ΣΙΤΙΝΑ Ε 11 05887 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Γ 11
11 11508 ΚΑΒΒΑΔΑ Δ 10 13001 ΠΑΠΠΟΥΣ Δ 10
12 15001 ΜΑΝΩΛΕΣΟΥ Σ 9 13230 ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ Β 9
13 05719 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ 11 12469 ΚΑΛΑΦΑΤΗ Β 8
14 15492 ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ Β 2 00013 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α. 10
15 02194 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Κ 10 02214 ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ Η 10
16 06755 ΒΡΟΧΙΔΟΥ Χ 11 11973 ΚΟΥΒΕΛΑΣ Π 10
17 14275 ΑΣΗΜΙΝΑΚΗΣ Μ. 10 12687 ΓΟΥΡΕΛΗ Η 9
18 13328 ΜΠΟΥΖΟΥ Μ 8 13771 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ Ν 9
19 11038 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α 8 12685 ΠΑΠΑΛΗΘΕΙΟΥ Ν 10
20 11867 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ Μ 10 03216 ΒΕΛΛΙΟΣ Α 10
21 12216 ΠΟΥΝΤΖΑΣ Γ 10 06343 ΝΕΡΑΝΤΖΗ Α 11
22 13611 ΛΕΧΩΝΙΤΗ Α 10 14967 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ 8
23 12481 ΜΑΝΟΥΣΗ Λ 11 13022 ΚΩΤΣΗΣ Π 11
24 13568 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥ 9 12578 ΝΟΝΗ Α 10
25 08689 ΑΥΓΟΥΣΤΗ Σ 7 01730 ΚΙΤΡΙΛΑΚΗΣ Ι 10

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Μ.Β. ( 22 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12472 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Θ 8 13926 ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ Ε 8
2 13072 ΠΟΥΛΟΣΟΦΟΥ Ε 6 13200 ΚΟΥΤΜΟΣ Θ 8
3 14145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α. 9 14146 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Σ 9
4 13667 ΜΟΡΦΗ Γ 7 13657 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ 8
5 14858 ΤΟΥΡΚΑΚΗ Α 5 13595 ΣΤΕΡΓΙΟΥ Ι 7
6 13136 ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ Κ 8 09175 ΜΗΤΣΟΥΡΑ Α 5
7 13925 ΔΡΑΖΙΝΟΣ Β 7 13742 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑ. 7
8 14398 ΜΠΕΝΑΚΗ Α 5 15482 ΤΑΤΑ Μ 4
9 12293 ΜΩΡΑΪΤΗ ΒΑ 7 12376 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ 9
10 11731 ΚΛΑΟΥΡΑΚΗΣ Μ 8 06302 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Χ 5
11 12656 ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν 6 12653 ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ Μ. 6
12 12586 ΚΟΝΤΟΣ Π 8 14512 ΜΠΕΖΑΝΟΥ Σ 5
13 12618 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ Α 8 13102 ΜΠΕΡΜΠΕΡΑΚΗΣ Τ 9
14 12632 ΖΑΧΑΡΙΑ Μ 8 12638 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Δ 8
15 15046 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ Σ 5 14973 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Α. 2
16 15401 ΓΡΟΥΜΠΑ Μ 3 14381 ΔΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ Θ 9
17 14426 ΖΙΑΚΑΣ Δ 5 14502 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Α. 7
18 11480 ΗΛΙΑΔΟΥ Θ 8 06308 ΓΡΙΛΛΗΣ Ν 9
19 14445 ΒΑΜΒΑΚΟΣ Ν 5 14449 ΒΑΜΒΑΚΟΥ Π 5
20 14708 ΙΑΤΡΟΥ Κ 4 14709 ΙΑΤΡΟΥ Ε 4
21 13709 ΛΕΜΠΕΣΗ Δ 6 13713 ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ Σ 5
22 14906 ΚΑΡΑΦΩΤΙΑ ΜΑ 6 14008 ΚΙΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι 5

Κατηγορία 1 - 9

Ο.Α.Μ.Θ. ( 4 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12987 ΡΟΥΜΠΗ Θ 5 13932 ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ Μ 5
2 14101 ΚΡΑΤΗ Ν 8 12598 ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ Π 9
3 11276 ΠΑΠΑΔΑΚΗ Ε 6 10521 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Π 7
4 12831 ΣΠΕΝΤΖΑΡΗ Α 9 12832 ΦΡΑΓΓΗΣ Ι 9

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Μ.Β. ( 0 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ

Επιλογές